Kolejka 1
|
17 Sierpieñ, Czwartek
|
AEP Paphos – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Anorthosis – Ethnikos Achna
|
|
3:1
|
|
Apollon Limassol – Othellos Athienou
|
|
1:1
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
AEZ Zakakiou – APOEL
|
|
0:2
|
|
20 Sierpieñ, Niedziela
|
Doxa Katokopia – AEL Limassol
|
|
0:1
|
|
Aris Limassol – AEK Larnaka
|
|
2:0
|
|
Omonia – Nea Salamis
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Karmiotissa – Omonia
|
|
3:3
|
|
Othellos Athienou – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Nea Salamis – Apollon Limassol
|
|
1:1
|
|
AEL Limassol – AEZ Zakakiou
|
|
4:3
|
|
27 Sierpieñ, Niedziela
|
Aris Limassol – Doxa Katokopia
|
|
2:1
|
|
AEK Larnaka – Ethnikos Achna
|
|
5:5
|
|
26 Wrzesieñ, Wtorek
|
APOEL – AEP Paphos
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
Anorthosis – Nea Salamis
|
|
2:2
|
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
AEP Paphos – AEL Limassol
|
|
3:1
|
|
Doxa Katokopia – AEK Larnaka
|
|
0:2
|
|
Ethnikos Achna – Othellos Athienou
|
|
1:1
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
AEZ Zakakiou – Aris Limassol
|
|
0:5
|
|
Apollon Limassol – Karmiotissa
|
|
1:0
|
|
Omonia – APOEL
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
AEK Larnaka – Othellos Athienou
|
|
3:2
|
|
AEL Limassol – Omonia
|
|
0:0
|
|
Doxa Katokopia – AEZ Zakakiou
|
|
1:3
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Karmiotissa – Anorthosis
|
|
1:3
|
|
Aris Limassol – AEP Paphos
|
|
1:1
|
|
APOEL – Apollon Limassol
|
|
1:1
|
|
24 Pażdziernik, Wtorek
|
Nea Salamis – Ethnikos Achna
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 5
|
21 Wrzesieñ, Czwartek
|
AEZ Zakakiou – AEK Larnaka
|
|
3:1
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Anorthosis – APOEL
|
|
1:1
|
|
AEP Paphos – Doxa Katokopia
|
|
4:0
|
|
Ethnikos Achna – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Othellos Athienou – Nea Salamis
|
|
2:3
|
|
Apollon Limassol – AEL Limassol
|
|
2:0
|
|
Omonia – Aris Limassol
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Karmiotissa – Othellos Athienou
|
|
0:0
|
|
Aris Limassol – Apollon Limassol
|
|
0:1
|
|
AEK Larnaka – Nea Salamis
|
|
1:1
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
AEL Limassol – Anorthosis
|
|
1:3
|
|
Doxa Katokopia – Omonia
|
|
1:3
|
|
1 Pażdziernik, Niedziela
|
APOEL – Ethnikos Achna
|
|
5:1
|
|
AEZ Zakakiou – AEP Paphos
|
|
1:4
|
|
|
Kolejka 7
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Nea Salamis – Karmiotissa
|
|
2:0
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Omonia – AEZ Zakakiou
|
|
3:3
|
|
AEP Paphos – AEK Larnaka
|
|
0:0
|
|
Othellos Athienou – APOEL
|
|
0:1
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Ethnikos Achna – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
Apollon Limassol – Doxa Katokopia
|
|
4:0
|
|
Anorthosis – Aris Limassol
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 8
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
APOEL – Nea Salamis
|
|
1:0
|
|
AEK Larnaka – Karmiotissa
|
|
5:0
|
|
Aris Limassol – Ethnikos Achna
|
|
2:0
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Doxa Katokopia – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
AEZ Zakakiou – Apollon Limassol
|
|
0:5
|
|
AEL Limassol – Othellos Athienou
|
|
2:1
|
|
22 Pażdziernik, Niedziela
|
AEP Paphos – Omonia
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 9
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Ethnikos Achna – Doxa Katokopia
|
|
2:0
|
|
Karmiotissa – APOEL
|
|
1:2
|
|
Nea Salamis – AEL Limassol
|
|
2:1
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Anorthosis – AEZ Zakakiou
|
|
1:1
|
|
Omonia – AEK Larnaka
|
|
0:0
|
|
Apollon Limassol – AEP Paphos
|
|
0:3
|
|
29 Pażdziernik, Niedziela
|
Othellos Athienou – Aris Limassol
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
2 Listopad, Czwartek
|
AEZ Zakakiou – Ethnikos Achna
|
|
1:1
|
|
3 Listopad, Piątek
|
Omonia – Apollon Limassol
|
|
2:0
|
|
Aris Limassol – Nea Salamis
|
|
2:1
|
|
Doxa Katokopia – Othellos Athienou
|
|
0:2
|
|
4 Listopad, Sobota
|
AEL Limassol – Karmiotissa
|
|
2:1
|
|
AEP Paphos – Anorthosis
|
|
1:0
|
|
AEK Larnaka – APOEL
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 11
|
9 Listopad, Czwartek
|
Anorthosis – Omonia
|
|
2:0
|
|
10 Listopad, Piątek
|
APOEL – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
Nea Salamis – Doxa Katokopia
|
|
2:0
|
|
Ethnikos Achna – AEP Paphos
|
|
1:4
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Othellos Athienou – AEZ Zakakiou
|
|
2:1
|
|
Karmiotissa – Aris Limassol
|
|
4:1
|
|
Apollon Limassol – AEK Larnaka
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
24 Listopad, Piątek
|
Aris Limassol – APOEL
|
|
1:0
|
|
AEP Paphos – Othellos Athienou
|
|
3:0
|
|
25 Listopad, Sobota
|
AEZ Zakakiou – Nea Salamis
|
|
2:2
|
|
Apollon Limassol – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
Omonia – Ethnikos Achna
|
|
4:1
|
|
26 Listopad, Niedziela
|
AEK Larnaka – AEL Limassol
|
|
3:0
|
|
Doxa Katokopia – Karmiotissa
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 13
|
30 Listopad, Czwartek
|
Othellos Athienou – Omonia
|
|
1:2
|
|
1 Grudzieñ, Piątek
|
Ethnikos Achna – Apollon Limassol
|
|
2:2
|
|
Anorthosis – AEK Larnaka
|
|
0:0
|
|
2 Grudzieñ, Sobota
|
APOEL – Doxa Katokopia
|
|
5:0
|
|
Nea Salamis – AEP Paphos
|
|
0:2
|
|
Karmiotissa – AEZ Zakakiou
|
|
1:1
|
|
3 Grudzieñ, Niedziela
|
AEL Limassol – Aris Limassol
|
|
0:4
|
|
|
|
Kolejka 14
|
7 Grudzieñ, Czwartek
|
Othellos Athienou – Apollon Limassol
|
|
0:3
|
|
8 Grudzieñ, Piątek
|
APOEL – AEZ Zakakiou
|
|
3:1
|
|
AEK Larnaka – Aris Limassol
|
|
2:1
|
|
AEL Limassol – Doxa Katokopia
|
|
2:0
|
|
9 Grudzieñ, Sobota
|
Ethnikos Achna – Anorthosis
|
|
0:1
|
|
Karmiotissa – AEP Paphos
|
|
2:1
|
|
Nea Salamis – Omonia
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 15
|
15 Grudzieñ, Piątek
|
Anorthosis – Othellos Athienou
|
|
2:1
|
|
Omonia – Karmiotissa
|
|
2:1
|
|
Ethnikos Achna – AEK Larnaka
|
|
0:3
|
|
16 Grudzieñ, Sobota
|
AEZ Zakakiou – AEL Limassol
|
|
1:4
|
|
AEP Paphos – APOEL
|
|
0:1
|
|
Apollon Limassol – Nea Salamis
|
|
0:2
|
|
17 Grudzieñ, Niedziela
|
Doxa Katokopia – Aris Limassol
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
20 Grudzieñ, Środa
|
Othellos Athienou – Ethnikos Achna
|
|
2:1
|
|
21 Grudzieñ, Czwartek
|
Aris Limassol – AEZ Zakakiou
|
|
1:0
|
|
Karmiotissa – Apollon Limassol
|
|
3:4
|
|
22 Grudzieñ, Piątek
|
AEL Limassol – AEP Paphos
|
|
1:2
|
|
Nea Salamis – Anorthosis
|
|
0:3
|
|
AEK Larnaka – Doxa Katokopia
|
|
1:2
|
|
APOEL – Omonia
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 17
|
1 Styczeñ, Poniedziałek
|
Apollon Limassol – APOEL
|
|
2:2
|
|
Omonia – AEL Limassol
|
|
3:1
|
|
Anorthosis – Karmiotissa
|
|
1:0
|
|
2 Styczeñ, Wtorek
|
AEP Paphos – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
Ethnikos Achna – Nea Salamis
|
|
2:3
|
|
Othellos Athienou – AEK Larnaka
|
|
0:0
|
|
3 Styczeñ, Środa
|
AEZ Zakakiou – Doxa Katokopia
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
5 Styczeñ, Piątek
|
AEL Limassol – Apollon Limassol
|
|
1:3
|
|
APOEL – Anorthosis
|
|
1:0
|
|
6 Styczeñ, Sobota
|
Nea Salamis – Othellos Athienou
|
|
3:2
|
|
Aris Limassol – Omonia
|
|
2:0
|
|
Karmiotissa – Ethnikos Achna
|
|
1:1
|
|
7 Styczeñ, Niedziela
|
Doxa Katokopia – AEP Paphos
|
|
1:0
|
|
AEK Larnaka – AEZ Zakakiou
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 19
|
11 Styczeñ, Czwartek
|
Ethnikos Achna – APOEL
|
|
2:1
|
|
12 Styczeñ, Piątek
|
Othellos Athienou – Karmiotissa
|
|
0:3
|
|
Nea Salamis – AEK Larnaka
|
|
0:1
|
|
Omonia – Doxa Katokopia
|
|
5:1
|
|
Anorthosis – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
13 Styczeñ, Sobota
|
Apollon Limassol – Aris Limassol
|
|
0:1
|
|
AEP Paphos – AEZ Zakakiou
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
19 Styczeñ, Piątek
|
AEL Limassol – Ethnikos Achna
|
|
1:1
|
|
Doxa Katokopia – Apollon Limassol
|
|
0:3
|
|
20 Styczeñ, Sobota
|
AEZ Zakakiou – Omonia
|
|
0:0
|
|
Karmiotissa – Nea Salamis
|
|
0:1
|
|
APOEL – Othellos Athienou
|
|
6:0
|
|
21 Styczeñ, Niedziela
|
AEK Larnaka – AEP Paphos
|
|
1:0
|
|
Aris Limassol – Anorthosis
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 21
|
25 Styczeñ, Czwartek
|
Nea Salamis – APOEL
|
|
0:4
|
|
Karmiotissa – AEK Larnaka
|
|
1:3
|
|
Ethnikos Achna – Aris Limassol
|
|
2:6
|
|
26 Styczeñ, Piątek
|
Anorthosis – Doxa Katokopia
|
|
0:2
|
|
Omonia – AEP Paphos
|
|
1:2
|
|
Apollon Limassol – AEZ Zakakiou
|
|
0:0
|
|
27 Styczeñ, Sobota
|
Othellos Athienou – AEL Limassol
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 22
|
30 Styczeñ, Wtorek
|
AEK Larnaka – Omonia
|
|
2:1
|
|
Aris Limassol – Othellos Athienou
|
|
4:0
|
|
AEP Paphos – Apollon Limassol
|
|
1:1
|
|
31 Styczeñ, Środa
|
APOEL – Karmiotissa
|
|
4:1
|
|
AEL Limassol – Nea Salamis
|
|
3:1
|
|
Doxa Katokopia – Ethnikos Achna
|
|
0:2
|
|
20 Luty, Wtorek
|
AEZ Zakakiou – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 23
|
3 Luty, Sobota
|
Apollon Limassol – Omonia
|
|
1:2
|
|
Anorthosis – AEP Paphos
|
|
2:2
|
|
4 Luty, Niedziela
|
APOEL – AEK Larnaka
|
|
2:2
|
|
Ethnikos Achna – AEZ Zakakiou
|
|
4:1
|
|
Othellos Athienou – Doxa Katokopia
|
|
0:0
|
|
5 Luty, Poniedziałek
|
Karmiotissa – AEL Limassol
|
|
1:3
|
|
Nea Salamis – Aris Limassol
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 24
|
8 Luty, Czwartek
|
Omonia – Anorthosis
|
|
3:1
|
|
AEZ Zakakiou – Othellos Athienou
|
|
3:3
|
|
9 Luty, Piątek
|
AEK Larnaka – Apollon Limassol
|
|
1:2
|
|
AEP Paphos – Ethnikos Achna
|
|
4:3
|
|
Aris Limassol – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
10 Luty, Sobota
|
Doxa Katokopia – Nea Salamis
|
|
0:3
|
|
AEL Limassol – APOEL
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 25
|
12 Luty, Poniedziałek
|
Othellos Athienou – AEP Paphos
|
|
0:3
|
|
13 Luty, Wtorek
|
Ethnikos Achna – Omonia
|
|
2:2
|
|
AEL Limassol – AEK Larnaka
|
|
2:3
|
|
Anorthosis – Apollon Limassol
|
|
2:0
|
|
14 Luty, Środa
|
APOEL – Aris Limassol
|
|
1:0
|
|
Karmiotissa – Doxa Katokopia
|
|
3:1
|
|
Nea Salamis – AEZ Zakakiou
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
16 Luty, Piątek
|
Omonia – Othellos Athienou
|
|
1:0
|
|
Apollon Limassol – Ethnikos Achna
|
|
0:0
|
|
AEK Larnaka – Anorthosis
|
|
1:0
|
|
17 Luty, Sobota
|
Aris Limassol – AEL Limassol
|
|
4:0
|
|
AEZ Zakakiou – Karmiotissa
|
|
1:2
|
|
Doxa Katokopia – APOEL
|
|
0:1
|
|
18 Luty, Niedziela
|
AEP Paphos – Nea Salamis
|
|
0:0
|
|
|