Kolejka 1
|
18 Sierpieñ, Czwartek
|
Birkirkara – St. Andrews
|
|
4:0
|
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
1:3
|
|
Valletta – Sliema
|
|
2:1
|
|
Gzira United – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Floriana – Pembroke Athleta
|
|
2:1
|
|
Balzan Youths – Mosta
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
25 Sierpieñ, Czwartek
|
Pembroke Athleta – Balzan Youths
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Birkirkara
|
|
0:4
|
|
Mosta – Valletta
|
|
0:1
|
|
Sliema – Hibernians
|
|
0:1
|
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
1:1
|
|
St. Andrews – Floriana
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 3
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Gzira United – Sliema
|
|
1:0
|
|
Floriana – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
Valletta – Pembroke Athleta
|
|
5:1
|
|
Hibernians – Mosta
|
|
3:1
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Birkirkara – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
St. Andrews – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Pembroke Athleta – Hibernians
|
|
1:0
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Floriana
|
|
1:0
|
|
Mosta – Gzira United
|
|
2:1
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Sliema – Birkirkara
|
|
2:1
|
|
Hamrun Spartans – St. Andrews
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 5
|
20 Wrzesieñ, Wtorek
|
St. Andrews – Sliema
|
|
3:0
|
|
Floriana – Valletta
|
|
2:0
|
|
21 Wrzesieñ, Środa
|
Birkirkara – Mosta
|
|
2:0
|
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
Gzira United – Pembroke Athleta
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
24 Wrzesieñ, Sobota
|
Pembroke Athleta – Birkirkara
|
|
1:0
|
|
Valletta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Sliema – Tarxien Rainbows
|
|
2:1
|
|
25 Wrzesieñ, Niedziela
|
Mosta – St. Andrews
|
|
1:0
|
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 7
|
29 Wrzesieñ, Czwartek
|
Balzan Youths – St. Andrews
|
|
3:0
|
|
Mosta – Hamrun Spartans
|
|
2:5
|
|
Valletta – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Gzira United
|
|
1:1
|
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Sliema – Floriana
|
|
3:1
|
|
Pembroke Athleta – Tarxien Rainbows
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Gzira United – Valletta
|
|
1:3
|
|
Tarxien Rainbows – Mosta
|
|
1:1
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
0:3
|
|
Floriana – Hibernians
|
|
0:0
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
3:0
|
|
St. Andrews – Pembroke Athleta
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 9
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Gzira United – Birkirkara
|
|
1:7
|
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
3:1
|
|
Mosta – Floriana
|
|
0:1
|
|
Valletta – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Hibernians – St. Andrews
|
|
1:0
|
|
Pembroke Athleta – Sliema
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
27 Pażdziernik, Czwartek
|
Floriana – Gzira United
|
|
1:0
|
|
St. Andrews – Valletta
|
|
0:0
|
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
Tarxien Rainbows – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
Hamrun Spartans – Pembroke Athleta
|
|
2:1
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Sliema – Mosta
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 11
|
3 Listopad, Czwartek
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
Floriana – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
4 Listopad, Piątek
|
St. Andrews – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Hamrun Spartans – Valletta
|
|
0:3
|
|
Mosta – Pembroke Athleta
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
18 Listopad, Piątek
|
St. Andrews – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Tarxien Rainbows – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Mosta – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
Sliema – Valletta
|
|
1:2
|
|
19 Listopad, Sobota
|
Hamrun Spartans – Hibernians
|
|
1:4
|
|
Pembroke Athleta – Floriana
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 13
|
25 Listopad, Piątek
|
Gzira United – Hamrun Spartans
|
|
0:2
|
|
Floriana – St. Andrews
|
|
4:1
|
|
Hibernians – Sliema
|
|
3:1
|
|
Birkirkara – Tarxien Rainbows
|
|
3:1
|
|
26 Listopad, Sobota
|
Valletta – Mosta
|
|
0:0
|
|
Balzan Youths – Pembroke Athleta
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
2 Grudzieñ, Piątek
|
Tarxien Rainbows – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
Pembroke Athleta – Valletta
|
|
0:1
|
|
3 Grudzieñ, Sobota
|
Balzan Youths – Floriana
|
|
1:3
|
|
Hamrun Spartans – Birkirkara
|
|
2:0
|
|
Mosta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Sliema – Gzira United
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 15
|
9 Grudzieñ, Piątek
|
Gzira United – Mosta
|
|
3:0
|
|
St. Andrews – Hamrun Spartans
|
|
3:1
|
|
Floriana – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Pembroke Athleta
|
|
0:0
|
|
10 Grudzieñ, Sobota
|
Birkirkara – Sliema
|
|
1:2
|
|
Valletta – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
16 Grudzieñ, Piątek
|
Valletta – Floriana
|
|
0:0
|
|
Balzan Youths – Hibernians
|
|
1:1
|
|
17 Grudzieñ, Sobota
|
Pembroke Athleta – Gzira United
|
|
0:0
|
|
Hamrun Spartans – Tarxien Rainbows
|
|
2:3
|
|
Sliema – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
3 Styczeñ, Wtorek
|
Mosta – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 17
|
6 Styczeñ, Piątek
|
Floriana – Hamrun Spartans
|
|
5:1
|
|
St. Andrews – Mosta
|
|
1:1
|
|
7 Styczeñ, Sobota
|
Gzira United – Balzan Youths
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Sliema
|
|
1:0
|
|
Hibernians – Valletta
|
|
1:0
|
|
Birkirkara – Pembroke Athleta
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
13 Styczeñ, Piątek
|
Sliema – Hamrun Spartans
|
|
1:2
|
|
Valletta – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Mosta – Tarxien Rainbows
|
|
0:2
|
|
Pembroke Athleta – St. Andrews
|
|
2:2
|
|
14 Styczeñ, Sobota
|
Balzan Youths – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Floriana
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 19
|
20 Styczeñ, Piątek
|
Birkirkara – Valletta
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
21 Styczeñ, Sobota
|
Gzira United – Hibernians
|
|
0:3
|
|
Tarxien Rainbows – Pembroke Athleta
|
|
6:1
|
|
Hamrun Spartans – Mosta
|
|
3:0
|
|
Floriana – Sliema
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 20
|
27 Styczeñ, Piątek
|
Valletta – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
Mosta – Sliema
|
|
2:1
|
|
Balzan Youths – Tarxien Rainbows
|
|
2:2
|
|
Pembroke Athleta – Hamrun Spartans
|
|
1:0
|
|
28 Styczeñ, Sobota
|
Gzira United – Floriana
|
|
4:3
|
|
Hibernians – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 21
|
3 Luty, Piątek
|
Sliema – Pembroke Athleta
|
|
1:1
|
|
Floriana – Mosta
|
|
4:0
|
|
Hamrun Spartans – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Hibernians
|
|
1:2
|
|
4 Luty, Sobota
|
Tarxien Rainbows – Valletta
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Gzira United
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
10 Luty, Piątek
|
Birkirkara – Floriana
|
|
1:2
|
|
Hibernians – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
Gzira United – St. Andrews
|
|
3:2
|
|
Pembroke Athleta – Mosta
|
|
2:0
|
|
11 Luty, Sobota
|
Balzan Youths – Sliema
|
|
1:2
|
|
Valletta – Hamrun Spartans
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 23
|
23 Luty, Czwartek
|
Valletta – Sliema
|
|
3:1
|
|
Balzan Youths – Mosta
|
|
7:1
|
|
24 Luty, Piątek
|
Gzira United – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
Floriana – Pembroke Athleta
|
|
1:0
|
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
3:3
|
|
Birkirkara – St. Andrews
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
3 Marzec, Piątek
|
Sliema – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
1:3
|
|
Tarxien Rainbows – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Floriana
|
|
0:0
|
|
4 Marzec, Sobota
|
Pembroke Athleta – Balzan Youths
|
|
2:5
|
|
Mosta – Valletta
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 25
|
10 Marzec, Piątek
|
Hibernians – Mosta
|
|
4:0
|
|
Valletta – Pembroke Athleta
|
|
2:0
|
|
St. Andrews – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
Gzira United – Sliema
|
|
0:1
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Floriana – Balzan Youths
|
|
0:2
|
|
Birkirkara – Hamrun Spartans
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
16 Marzec, Czwartek
|
Mosta – Gzira United
|
|
1:4
|
|
Hamrun Spartans – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
0:1
|
|
Pembroke Athleta – Hibernians
|
|
0:2
|
|
17 Marzec, Piątek
|
Tarxien Rainbows – Floriana
|
|
0:1
|
|
Sliema – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 27
|
31 Marzec, Piątek
|
Birkirkara – Mosta
|
|
3:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hamrun Spartans
|
|
1:1
|
|
St. Andrews – Sliema
|
|
1:4
|
|
Gzira United – Pembroke Athleta
|
|
5:1
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Floriana – Valletta
|
|
1:1
|
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
3 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Sliema – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
Pembroke Athleta – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
4 Kwiecieñ, Wtorek
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
3:1
|
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
1:2
|
|
Mosta – St. Andrews
|
|
1:2
|
|
Valletta – Hibernians
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 29
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
3:1
|
|
Gzira United – Valletta
|
|
1:1
|
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
St. Andrews – Pembroke Athleta
|
|
6:0
|
|
Tarxien Rainbows – Mosta
|
|
1:3
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
0:2
|
|
Floriana – Hibernians
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 30
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Hibernians – Gzira United
|
|
2:0
|
|
Valletta – Birkirkara
|
|
3:3
|
|
Balzan Youths – St. Andrews
|
|
2:1
|
|
Pembroke Athleta – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
16 Kwiecieñ, Niedziela
|
Mosta – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
Sliema – Floriana
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 31
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
Floriana – Gzira United
|
|
1:1
|
|
Hamrun Spartans – Pembroke Athleta
|
|
1:2
|
|
Tarxien Rainbows – Balzan Youths
|
|
0:3
|
|
St. Andrews – Valletta
|
|
3:1
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
2:0
|
|
Sliema – Mosta
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Valletta – Tarxien Rainbows
|
|
0:2
|
|
Mosta – Floriana
|
|
0:2
|
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
1:1
|
|
Pembroke Athleta – Sliema
|
|
0:2
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Gzira United – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
Hibernians – St. Andrews
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 33
|
3 Maj, Środa
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
2:0
|
|
Floriana – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
Mosta – Pembroke Athleta
|
|
0:1
|
|
Hamrun Spartans – Valletta
|
|
2:1
|
|
Tarxien Rainbows – Hibernians
|
|
1:6
|
|
St. Andrews – Gzira United
|
|
2:3
|
|
|