|
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
30 Wrzesieñ, Czwartek
|
Westerlo – Lommel
|
|
2:0
|
|
1 Pażdziernik, Piątek
|
Lierse Kempenzonen – Mouscron-Peruwelz
|
|
2:2
|
|
2 Pażdziernik, Sobota
|
Waasland-Beveren – Excelsior Virton
|
|
4:3
|
|
Deinze – Molenbeek
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 11
|
4 Listopad, Czwartek
|
Lommel – Excelsior Virton
|
|
1:3
|
|
5 Listopad, Piątek
|
Mouscron-Peruwelz – Deinze
|
|
2:0
|
|
6 Listopad, Sobota
|
Molenbeek – Lierse Kempenzonen
|
|
3:3
|
|
Westerlo – Waasland-Beveren
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
18 Listopad, Czwartek
|
Waasland-Beveren – Mouscron-Peruwelz
|
|
0:2
|
|
19 Listopad, Piątek
|
Lierse Kempenzonen – Westerlo
|
|
1:5
|
|
20 Listopad, Sobota
|
Excelsior Virton – Molenbeek
|
|
0:2
|
|
Deinze – Lommel
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 13
|
25 Listopad, Czwartek
|
Excelsior Virton – Waasland-Beveren
|
|
0:3
|
|
26 Listopad, Piątek
|
Lommel – Westerlo
|
|
0:1
|
|
27 Listopad, Sobota
|
Molenbeek – Deinze
|
|
2:2
|
|
Mouscron-Peruwelz – Lierse Kempenzonen
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
2 Grudzieñ, Czwartek
|
Deinze – Excelsior Virton
|
|
3:0
|
|
3 Grudzieñ, Piątek
|
Waasland-Beveren – Molenbeek
|
|
2:3
|
|
4 Grudzieñ, Sobota
|
Westerlo – Mouscron-Peruwelz
|
|
4:3
|
|
Lierse Kempenzonen – Lommel
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 15
|
10 Grudzieñ, Piątek
|
Mouscron-Peruwelz – Lommel
|
|
2:1
|
|
11 Grudzieñ, Sobota
|
Waasland-Beveren – Deinze
|
|
4:1
|
|
Excelsior Virton – Lierse Kempenzonen
|
|
2:2
|
|
24 Styczeñ, Poniedziałek
|
Molenbeek – Westerlo
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
16 Grudzieñ, Czwartek
|
Lommel – Waasland-Beveren
|
|
1:1
|
|
17 Grudzieñ, Piątek
|
Deinze – Mouscron-Peruwelz
|
|
2:2
|
|
18 Grudzieñ, Sobota
|
Lierse Kempenzonen – Molenbeek
|
|
0:1
|
|
Westerlo – Excelsior Virton
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
20 Styczeñ, Czwartek
|
Molenbeek – Lommel
|
|
2:0
|
|
21 Styczeñ, Piątek
|
Mouscron-Peruwelz – Lierse Kempenzonen
|
|
0:0
|
|
Excelsior Virton – Waasland-Beveren
|
|
0:4
|
|
9 Luty, Środa
|
Westerlo – Deinze
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 18
|
27 Styczeñ, Czwartek
|
Lommel – Lierse Kempenzonen
|
|
0:1
|
|
28 Styczeñ, Piątek
|
Deinze – Excelsior Virton
|
|
2:1
|
|
29 Styczeñ, Sobota
|
Waasland-Beveren – Westerlo
|
|
2:1
|
|
Molenbeek – Mouscron-Peruwelz
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 19
|
3 Luty, Czwartek
|
Lierse Kempenzonen – Deinze
|
|
1:1
|
|
5 Luty, Sobota
|
Mouscron-Peruwelz – Waasland-Beveren
|
|
3:0
|
|
5 Luty, Sobota
|
Westerlo – Lommel
|
|
3:0
|
|
Excelsior Virton – Molenbeek
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
10 Luty, Czwartek
|
Waasland-Beveren – Lierse Kempenzonen
|
|
0:1
|
|
11 Luty, Piątek
|
Westerlo – Mouscron-Peruwelz
|
|
1:0
|
|
12 Luty, Sobota
|
Molenbeek – Deinze
|
|
1:0
|
|
Lommel – Excelsior Virton
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 21
|
18 Luty, Piątek
|
Waasland-Beveren – Molenbeek
|
|
1:0
|
|
19 Luty, Sobota
|
Mouscron-Peruwelz – Excelsior Virton
|
|
2:1
|
|
Deinze – Lommel
|
|
1:1
|
|
15 Marzec, Wtorek
|
Lierse Kempenzonen – Westerlo
|
|
1:0
|
|
|
|
|
Kolejka 23
|
3 Marzec, Czwartek
|
Deinze – Westerlo
|
|
1:2
|
|
4 Marzec, Piątek
|
Lierse Kempenzonen – Lommel
|
|
0:2
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Waasland-Beveren – Excelsior Virton
|
|
3:1
|
|
Mouscron-Peruwelz – Molenbeek
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
10 Marzec, Czwartek
|
Excelsior Virton – Westerlo
|
|
1:0
|
|
11 Marzec, Piątek
|
Lommel – Molenbeek
|
|
0:0
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Deinze – Waasland-Beveren
|
|
3:3
|
|
Lierse Kempenzonen – Mouscron-Peruwelz
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 25
|
17 Marzec, Czwartek
|
Mouscron-Peruwelz – Deinze
|
|
1:2
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Waasland-Beveren – Lommel
|
|
1:1
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Molenbeek – Excelsior Virton
|
|
3:0
|
|
Westerlo – Lierse Kempenzonen
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
31 Marzec, Czwartek
|
Lierse Kempenzonen – Waasland-Beveren
|
|
2:0
|
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Lommel – Westerlo
|
|
2:1
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Excelsior Virton – Mouscron-Peruwelz
|
|
2:0
|
|
Deinze – Molenbeek
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 27
|
7 Kwiecieñ, Czwartek
|
Mouscron-Peruwelz – Westerlo
|
|
2:6
|
|
Excelsior Virton – Lommel
|
|
2:3
|
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Molenbeek – Waasland-Beveren
|
|
2:1
|
|
Deinze – Lierse Kempenzonen
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Westerlo – Molenbeek
|
|
2:2
|
|
Lommel – Deinze
|
|
2:1
|
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Waasland-Beveren – Mouscron-Peruwelz
|
|
2:0
|
|
Lierse Kempenzonen – Excelsior Virton
|
|
1:1
|
|
|