Kolejka 1
|
23 Luty, Czwartek
|
Lion City Sailors – Tanjong Pagar United
|
|
3:1
|
|
24 Luty, Piątek
|
Albirex Niigata Singapore – Young Lions
|
|
3:0
|
|
Tampines Rovers – Geylang International
|
|
1:1
|
|
25 Luty, Sobota
|
Balestier Khalsa – Hougang United
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 2
|
2 Marzec, Czwartek
|
Lion City Sailors – DPMM
|
|
3:1
|
|
Tanjong Pagar United – Tampines Rovers
|
|
0:2
|
|
3 Marzec, Piątek
|
Balestier Khalsa – Young Lions
|
|
3:1
|
|
4 Marzec, Sobota
|
Geylang International – Hougang United
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 3
|
8 Marzec, Środa
|
Albirex Niigata Singapore – Lion City Sailors
|
|
4:0
|
|
Young Lions – Tampines Rovers
|
|
0:3
|
|
9 Marzec, Czwartek
|
DPMM – Balestier Khalsa
|
|
3:4
|
|
Tanjong Pagar United – Geylang International
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
13 Marzec, Poniedziałek
|
DPMM – Tanjong Pagar United
|
|
2:1
|
|
Balestier Khalsa – Tampines Rovers
|
|
1:3
|
|
14 Marzec, Wtorek
|
Albirex Niigata Singapore – Hougang United
|
|
2:0
|
|
Lion City Sailors – Geylang International
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 5
|
17 Marzec, Piątek
|
Lion City Sailors – Balestier Khalsa
|
|
3:0
|
|
Young Lions – Hougang United
|
|
2:1
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Albirex Niigata Singapore – Tampines Rovers
|
|
0:1
|
|
DPMM – Geylang International
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 6
|
30 Marzec, Czwartek
|
Tampines Rovers – Lion City Sailors
|
|
4:3
|
|
Hougang United – DPMM
|
|
0:3
|
|
31 Marzec, Piątek
|
Geylang International – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:6
|
|
Tanjong Pagar United – Young Lions
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 7
|
27 Luty, Poniedziałek
|
Geylang International – Young Lions
|
|
4:2
|
|
4 Kwiecieñ, Wtorek
|
Balestier Khalsa – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:6
|
|
5 Kwiecieñ, Środa
|
Hougang United – Tanjong Pagar United
|
|
1:2
|
|
19 Kwiecieñ, Środa
|
Tampines Rovers – DPMM
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
9 Kwiecieñ, Niedziela
|
Hougang United – Lion City Sailors
|
|
0:5
|
|
Tanjong Pagar United – Albirex Niigata Singapore
|
|
0:2
|
|
10 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Young Lions – DPMM
|
|
2:2
|
|
11 Kwiecieñ, Wtorek
|
Geylang International – Balestier Khalsa
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 9
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Albirex Niigata Singapore – DPMM
|
|
2:0
|
|
Young Lions – Lion City Sailors
|
|
1:1
|
|
15 Kwiecieñ, Sobota
|
Tanjong Pagar United – Balestier Khalsa
|
|
2:4
|
|
Hougang United – Tampines Rovers
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
4 Maj, Czwartek
|
Tampines Rovers – Balestier Khalsa
|
|
2:3
|
|
5 Maj, Piątek
|
Hougang United – Albirex Niigata Singapore
|
|
0:5
|
|
6 Maj, Sobota
|
DPMM – Tanjong Pagar United
|
|
2:1
|
|
Geylang International – Lion City Sailors
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 11
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
Young Lions – Balestier Khalsa
|
|
1:3
|
|
11 Maj, Czwartek
|
Hougang United – Geylang International
|
|
3:2
|
|
12 Maj, Piątek
|
DPMM – Lion City Sailors
|
|
3:3
|
|
13 Maj, Sobota
|
Tampines Rovers – Tanjong Pagar United
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
19 Maj, Piątek
|
Balestier Khalsa – DPMM
|
|
3:2
|
|
Tampines Rovers – Young Lions
|
|
1:0
|
|
20 Maj, Sobota
|
Geylang International – Tanjong Pagar United
|
|
2:3
|
|
Lion City Sailors – Albirex Niigata Singapore
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 13
|
25 Maj, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Balestier Khalsa
|
|
6:2
|
|
26 Maj, Piątek
|
Young Lions – Geylang International
|
|
0:2
|
|
27 Maj, Sobota
|
DPMM – Tampines Rovers
|
|
0:1
|
|
Tanjong Pagar United – Hougang United
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 14
|
5 Czerwiec, Poniedziałek
|
Albirex Niigata Singapore – Geylang International
|
|
3:0
|
|
Young Lions – Tanjong Pagar United
|
|
3:4
|
|
6 Czerwiec, Wtorek
|
DPMM – Hougang United
|
|
2:3
|
|
Lion City Sailors – Tampines Rovers
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
9 Czerwiec, Piątek
|
Lion City Sailors – Young Lions
|
|
4:1
|
|
Tampines Rovers – Hougang United
|
|
2:0
|
|
10 Czerwiec, Sobota
|
Balestier Khalsa – Tanjong Pagar United
|
|
4:3
|
|
DPMM – Albirex Niigata Singapore
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
22 Czerwiec, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Geylang International
|
|
2:3
|
|
23 Czerwiec, Piątek
|
DPMM – Young Lions
|
|
6:0
|
|
Albirex Niigata Singapore – Tanjong Pagar United
|
|
4:0
|
|
24 Czerwiec, Sobota
|
Lion City Sailors – Hougang United
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 17
|
31 Maj, Środa
|
Balestier Khalsa – Lion City Sailors
|
|
4:5
|
|
2 Czerwiec, Piątek
|
Hougang United – Young Lions
|
|
3:0
|
|
26 Czerwiec, Poniedziałek
|
Tampines Rovers – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:1
|
|
27 Czerwiec, Wtorek
|
Geylang International – DPMM
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
30 Czerwiec, Piątek
|
Young Lions – Albirex Niigata Singapore
|
|
2:4
|
|
Tanjong Pagar United – Lion City Sailors
|
|
1:7
|
|
1 Lipiec, Sobota
|
Geylang International – Tampines Rovers
|
|
1:1
|
|
Hougang United – Balestier Khalsa
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 19
|
5 Lipiec, Środa
|
Hougang United – Tampines Rovers
|
|
0:1
|
|
Tanjong Pagar United – Balestier Khalsa
|
|
2:3
|
|
6 Lipiec, Czwartek
|
Young Lions – Lion City Sailors
|
|
0:4
|
|
7 Lipiec, Piątek
|
DPMM – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
10 Lipiec, Poniedziałek
|
Lion City Sailors – DPMM
|
|
1:3
|
|
Tampines Rovers – Tanjong Pagar United
|
|
2:1
|
|
11 Lipiec, Wtorek
|
Balestier Khalsa – Young Lions
|
|
4:2
|
|
Geylang International – Hougang United
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 21
|
14 Lipiec, Piątek
|
Young Lions – Tampines Rovers
|
|
2:3
|
|
Tanjong Pagar United – Geylang International
|
|
2:2
|
|
15 Lipiec, Sobota
|
Albirex Niigata Singapore – Lion City Sailors
|
|
3:1
|
|
DPMM – Balestier Khalsa
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 22
|
19 Lipiec, Środa
|
Lion City Sailors – Tanjong Pagar United
|
|
3:2
|
|
20 Lipiec, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Hougang United
|
|
1:3
|
|
21 Lipiec, Piątek
|
Albirex Niigata Singapore – Young Lions
|
|
5:0
|
|
Tampines Rovers – Geylang International
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 23
|
27 Lipiec, Czwartek
|
Albirex Niigata Singapore – Tampines Rovers
|
|
6:3
|
|
DPMM – Geylang International
|
|
1:2
|
|
28 Lipiec, Piątek
|
Young Lions – Hougang United
|
|
2:6
|
|
30 Lipiec, Niedziela
|
Lion City Sailors – Balestier Khalsa
|
|
5:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
2 Sierpieñ, Środa
|
Geylang International – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:6
|
|
3 Sierpieñ, Czwartek
|
Tampines Rovers – Lion City Sailors
|
|
1:0
|
|
Hougang United – DPMM
|
|
1:0
|
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Tanjong Pagar United – Young Lions
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 25
|
10 Sierpieñ, Czwartek
|
Tanjong Pagar United – Albirex Niigata Singapore
|
|
2:3
|
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Geylang International – Balestier Khalsa
|
|
2:6
|
|
Young Lions – DPMM
|
|
0:2
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Hougang United – Lion City Sailors
|
|
2:8
|
|
|
|
Kolejka 26
|
17 Sierpieñ, Czwartek
|
Tampines Rovers – DPMM
|
|
2:2
|
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
Hougang United – Tanjong Pagar United
|
|
3:3
|
|
Geylang International – Young Lions
|
|
3:0
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Balestier Khalsa – Albirex Niigata Singapore
|
|
1:5
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Balestier Khalsa – Tampines Rovers
|
|
1:3
|
|
Tanjong Pagar United – DPMM
|
|
1:1
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Albirex Niigata Singapore – Hougang United
|
|
5:0
|
|
Lion City Sailors – Geylang International
|
|
3:1
|
|
|