тур 19
|
11 березня, п`ятница
|
Краснодар до 19 – Уфа до 19
|
|
3:0
|
|
Химки до 19 – Строгіно до 19
|
|
3:5
|
|
Арсенал Тула до 19 – Урал до 19
|
|
1:3
|
|
УОР–5 до 19 – Нижній Новгород до 19
|
|
0:2
|
|
Ахмат до 19 – Академія ім. Конопльова до 19
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
14 березня, понеділок
|
Строгіно до 19 – Арсенал Тула до 19
|
|
4:2
|
|
15 березня, вівторок
|
Нижній Новгород до 19 – Химки до 19
|
|
0:1
|
|
Академія ім. Конопльова до 19 – УОР–5 до 19
|
|
2:0
|
|
Урал до 19 – Краснодар до 19
|
|
1:4
|
|
Уфа до 19 – Ахмат до 19
|
|
2:2
|
|
|
тур 21
|
1 квітня, п`ятница
|
Ахмат до 19 – Урал до 19
|
|
0:4
|
|
УОР–5 до 19 – Строгіно до 19
|
|
3:4
|
|
Арсенал Тула до 19 – Нижній Новгород до 19
|
|
1:2
|
|
Химки до 19 – Уфа до 19
|
|
0:1
|
|
Краснодар до 19 – Академія ім. Конопльова до 19
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 22
|
8 квітня, п`ятница
|
Строгіно до 19 – Краснодар до 19
|
|
0:2
|
|
Уфа до 19 – УОР–5 до 19
|
|
4:4
|
|
Урал до 19 – Химки до 19
|
|
1:1
|
|
Академія ім. Конопльова до 19 – Арсенал Тула до 19
|
|
0:0
|
|
17 травня, вівторок
|
Нижній Новгород до 19 – Ахмат до 19
|
|
1:0
|
|
|
тур 23
|
15 квітня, п`ятница
|
Ахмат до 19 – Строгіно до 19
|
|
0:1
|
|
УОР–5 до 19 – Урал до 19
|
|
3:3
|
|
Арсенал Тула до 19 – Уфа до 19
|
|
1:3
|
|
Химки до 19 – Академія ім. Конопльова до 19
|
|
4:3
|
|
Краснодар до 19 – Нижній Новгород до 19
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 24
|
21 квітня, четвер
|
Уфа до 19 – Краснодар до 19
|
|
0:0
|
|
22 квітня, п`ятница
|
Нижній Новгород до 19 – УОР–5 до 19
|
|
3:2
|
|
Академія ім. Конопльова до 19 – Ахмат до 19
|
|
4:3
|
|
Урал до 19 – Арсенал Тула до 19
|
|
1:2
|
|
Строгіно до 19 – Химки до 19
|
|
0:4
|
|
|
тур 25
|
29 квітня, п`ятница
|
Краснодар до 19 – Урал до 19
|
|
1:1
|
|
Химки до 19 – Нижній Новгород до 19
|
|
1:0
|
|
Арсенал Тула до 19 – Строгіно до 19
|
|
2:2
|
|
УОР–5 до 19 – Академія ім. Конопльова до 19
|
|
1:4
|
|
Ахмат до 19 – Уфа до 19
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 26
|
5 травня, четвер
|
Уфа до 19 – Химки до 19
|
|
0:1
|
|
Строгіно до 19 – УОР–5 до 19
|
|
3:3
|
|
6 травня, п`ятница
|
Урал до 19 – Ахмат до 19
|
|
2:1
|
|
Академія ім. Конопльова до 19 – Краснодар до 19
|
|
3:1
|
|
Нижній Новгород до 19 – Арсенал Тула до 19
|
|
3:1
|
|
|
тур 27
|
13 травня, п`ятница
|
Ахмат до 19 – Нижній Новгород до 19
|
|
1:0
|
|
УОР–5 до 19 – Уфа до 19
|
|
1:5
|
|
Арсенал Тула до 19 – Академія ім. Конопльова до 19
|
|
2:2
|
|
Химки до 19 – Урал до 19
|
|
1:2
|
|
Краснодар до 19 – Строгіно до 19
|
|
5:1
|
|
|
|
тур 28
|
20 травня, п`ятница
|
Строгіно до 19 – Ахмат до 19
|
|
1:2
|
|
Уфа до 19 – Арсенал Тула до 19
|
|
0:5
|
|
Урал до 19 – УОР–5 до 19
|
|
5:0
|
|
Академія ім. Конопльова до 19 – Химки до 19
|
|
2:0
|
|
Нижній Новгород до 19 – Краснодар до 19
|
|
0:3
|
|
|