|
|
|
|
|
|
|
|
тур 9
|
2 листопада, вівторок
|
Олімпік Сафі – Хассані Агадір
|
|
1:2
|
|
Ріяді Салми – ФУС Рабат
|
|
1:0
|
|
3 листопада, середа
|
Хурібга – ВАК Касабланка
|
|
0:3
|
|
Магріб Фес – Шабаб Мохаммедия
|
|
1:1
|
|
Раджа Касабланка – Рапід Уед Зем
|
|
0:0
|
|
4 листопада, четвер
|
Итт. Танжер – Діфаа
|
|
4:2
|
|
Беркан – Мулудія Уджда
|
|
1:0
|
|
ФАР Рабат – Юссуф Беррешід
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
6 листопада, субота
|
ВАК Касабланка – Раджа Касабланка
|
|
1:1
|
|
Олімпік Сафі – Магріб Фес
|
|
0:0
|
|
Рапід Уед Зем – Ріяді Салми
|
|
0:2
|
|
Шабаб Мохаммедия – Хурібга
|
|
1:0
|
|
7 листопада, неділя
|
Діфаа – Беркан
|
|
1:1
|
|
Хассані Агадір – ФАР Рабат
|
|
1:2
|
|
Юссуф Беррешід – Мулудія Уджда
|
|
1:0
|
|
ФУС Рабат – Итт. Танжер
|
|
2:1
|
|
|
тур 11
|
19 листопада, п`ятница
|
Раджа Касабланка – Шабаб Мохаммедия
|
|
2:1
|
|
Ріяді Салми – ВАК Касабланка
|
|
3:4
|
|
20 листопада, субота
|
Беркан – ФУС Рабат
|
|
1:0
|
|
Магріб Фес – Хассані Агадір
|
|
1:0
|
|
ФАР Рабат – Олімпік Сафі
|
|
1:1
|
|
21 листопада, неділя
|
Хурібга – Юссуф Беррешід
|
|
3:3
|
|
Мулудія Уджда – Діфаа
|
|
1:1
|
|
Итт. Танжер – Рапід Уед Зем
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 12
|
23 листопада, вівторок
|
ВАК Касабланка – Беркан
|
|
2:0
|
|
Олімпік Сафі – Раджа Касабланка
|
|
1:0
|
|
24 листопада, середа
|
Шабаб Мохаммедия – Ріяді Салми
|
|
2:1
|
|
ФУС Рабат – Діфаа
|
|
2:2
|
|
Магріб Фес – ФАР Рабат
|
|
0:0
|
|
25 листопада, четвер
|
Юссуф Беррешід – Итт. Танжер
|
|
0:3
|
|
Рапід Уед Зем – Мулудія Уджда
|
|
1:0
|
|
Хассані Агадір – Хурібга
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
17 грудень, п`ятница
|
Раджа Касабланка – Хассані Агадір
|
|
1:0
|
|
Беркан – Рапід Уед Зем
|
|
0:1
|
|
18 грудень, субота
|
Діфаа – ВАК Касабланка
|
|
2:1
|
|
Мулудія Уджда – ФУС Рабат
|
|
1:2
|
|
ФАР Рабат – Шабаб Мохаммедия
|
|
1:0
|
|
19 грудень, неділя
|
Хурібга – Магріб Фес
|
|
0:0
|
|
Итт. Танжер – Олімпік Сафі
|
|
1:0
|
|
Ріяді Салми – Юссуф Беррешід
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 14
|
24 грудень, п`ятница
|
ВАК Касабланка – Мулудія Уджда
|
|
3:2
|
|
Шабаб Мохаммедия – Беркан
|
|
1:1
|
|
25 грудень, субота
|
Хассані Агадір – Ріяді Салми
|
|
0:0
|
|
Рапід Уед Зем – ФУС Рабат
|
|
0:2
|
|
Магріб Фес – Итт. Танжер
|
|
2:1
|
|
26 грудень, неділя
|
Олімпік Сафі – Хурібга
|
|
2:1
|
|
Юссуф Беррешід – Діфаа
|
|
3:2
|
|
27 грудень, понеділок
|
ФАР Рабат – Раджа Касабланка
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
28 грудень, вівторок
|
ФУС Рабат – ВАК Касабланка
|
|
3:2
|
|
Мулудія Уджда – Шабаб Мохаммедия
|
|
1:1
|
|
Итт. Танжер – Хассані Агадір
|
|
1:0
|
|
29 грудень, середа
|
Діфаа – Рапід Уед Зем
|
|
2:0
|
|
Ріяді Салми – Олімпік Сафі
|
|
2:1
|
|
Беркан – Юссуф Беррешід
|
|
4:1
|
|
30 грудень, четвер
|
Хурібга – ФАР Рабат
|
|
2:1
|
|
Раджа Касабланка – Магріб Фес
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
4 лютого, п`ятница
|
Діфаа – Олімпік Сафі
|
|
1:0
|
|
Рапід Уед Зем – Хассані Агадір
|
|
0:2
|
|
Мулудія Уджда – Хурібга
|
|
3:2
|
|
ФУС Рабат – Шабаб Мохаммедия
|
|
2:0
|
|
5 лютого, субота
|
Раджа Касабланка – Юссуф Беррешід
|
|
1:1
|
|
Беркан – Магріб Фес
|
|
0:0
|
|
Итт. Танжер – ВАК Касабланка
|
|
0:0
|
|
Ріяді Салми – ФАР Рабат
|
|
1:1
|
|
|
тур 17
|
11 лютого, п`ятница
|
Юссуф Беррешід – ФУС Рабат
|
|
1:2
|
|
Магріб Фес – Ріяді Салми
|
|
0:0
|
|
12 лютого, субота
|
Шабаб Мохаммедия – Итт. Танжер
|
|
3:0
|
|
Хассані Агадір – Діфаа
|
|
0:0
|
|
13 лютого, неділя
|
ФАР Рабат – Мулудія Уджда
|
|
0:3
|
|
15 лютого, вівторок
|
ВАК Касабланка – Рапід Уед Зем
|
|
2:0
|
|
Хурібга – Раджа Касабланка
|
|
2:2
|
|
16 лютого, середа
|
Олімпік Сафі – Беркан
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
19 лютого, субота
|
Діфаа – Шабаб Мохаммедия
|
|
0:0
|
|
ФУС Рабат – Магріб Фес
|
|
1:1
|
|
20 лютого, неділя
|
Мулудія Уджда – Олімпік Сафі
|
|
3:1
|
|
Итт. Танжер – Хурібга
|
|
0:2
|
|
Рапід Уед Зем – Юссуф Беррешід
|
|
0:0
|
|
22 лютого, вівторок
|
Ріяді Салми – Раджа Касабланка
|
|
0:1
|
|
23 лютого, середа
|
ВАК Касабланка – Хассані Агадір
|
|
0:2
|
|
24 лютого, четвер
|
Беркан – ФАР Рабат
|
|
2:1
|
|
|
тур 19
|
25 лютого, п`ятница
|
Шабаб Мохаммедия – Рапід Уед Зем
|
|
4:1
|
|
Олімпік Сафі – ФУС Рабат
|
|
2:1
|
|
26 лютого, субота
|
Хурібга – Ріяді Салми
|
|
0:0
|
|
Магріб Фес – Мулудія Уджда
|
|
1:0
|
|
27 лютого, неділя
|
ФАР Рабат – Діфаа
|
|
3:1
|
|
1 березня, вівторок
|
Раджа Касабланка – Итт. Танжер
|
|
1:0
|
|
Юссуф Беррешід – ВАК Касабланка
|
|
0:0
|
|
2 березня, середа
|
Хассані Агадір – Беркан
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
4 березня, п`ятница
|
Юссуф Беррешід – Магріб Фес
|
|
0:0
|
|
Рапід Уед Зем – Олімпік Сафі
|
|
1:0
|
|
5 березня, субота
|
ВАК Касабланка – Шабаб Мохаммедия
|
|
2:1
|
|
ФУС Рабат – ФАР Рабат
|
|
2:1
|
|
Мулудія Уджда – Хассані Агадір
|
|
0:0
|
|
6 березня, неділя
|
Беркан – Раджа Касабланка
|
|
1:2
|
|
Итт. Танжер – Ріяді Салми
|
|
2:1
|
|
Діфаа – Хурібга
|
|
0:0
|
|
|
тур 21
|
16 квітня, субота
|
ФАР Рабат – Итт. Танжер
|
|
4:1
|
|
17 квітня, неділя
|
Магріб Фес – Рапід Уед Зем
|
|
1:1
|
|
Хассані Агадір – ФУС Рабат
|
|
2:1
|
|
18 квітня, понеділок
|
Ріяді Салми – Діфаа
|
|
2:0
|
|
Шабаб Мохаммедия – Юссуф Беррешід
|
|
2:0
|
|
26 квітня, вівторок
|
Раджа Касабланка – Мулудія Уджда
|
|
2:0
|
|
27 квітня, середа
|
Олімпік Сафі – ВАК Касабланка
|
|
0:1
|
|
28 квітня, четвер
|
Хурібга – Беркан
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
22 квітня, п`ятница
|
Мулудія Уджда – Итт. Танжер
|
|
2:3
|
|
24 квітня, неділя
|
Шабаб Мохаммедия – Олімпік Сафі
|
|
0:1
|
|
Юссуф Беррешід – Хассані Агадір
|
|
0:1
|
|
25 квітня, понеділок
|
Діфаа – Магріб Фес
|
|
0:0
|
|
Рапід Уед Зем – Хурібга
|
|
1:2
|
|
29 квітня, п`ятница
|
ФУС Рабат – Раджа Касабланка
|
|
0:1
|
|
30 квітня, субота
|
ВАК Касабланка – ФАР Рабат
|
|
3:0
|
|
1 травня, неділя
|
Беркан – Ріяді Салми
|
|
4:3
|
|
|
тур 23
|
6 травня, п`ятница
|
Олімпік Сафі – Юссуф Беррешід
|
|
3:2
|
|
Раджа Касабланка – Діфаа
|
|
2:0
|
|
7 травня, субота
|
ФАР Рабат – Рапід Уед Зем
|
|
3:1
|
|
8 травня, неділя
|
Хассані Агадір – Шабаб Мохаммедия
|
|
0:1
|
|
Ріяді Салми – Мулудія Уджда
|
|
0:0
|
|
Хурібга – ФУС Рабат
|
|
1:1
|
|
18 травня, середа
|
Магріб Фес – ВАК Касабланка
|
|
1:1
|
|
19 травня, четвер
|
Итт. Танжер – Беркан
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 24
|
13 травня, п`ятница
|
ФУС Рабат – Ріяді Салми
|
|
1:0
|
|
15 травня, неділя
|
Рапід Уед Зем – Раджа Касабланка
|
|
1:0
|
|
Шабаб Мохаммедия – Магріб Фес
|
|
1:3
|
|
16 травня, понеділок
|
Хассані Агадір – Олімпік Сафі
|
|
2:2
|
|
Діфаа – Итт. Танжер
|
|
2:2
|
|
20 травня, п`ятница
|
Юссуф Беррешід – ФАР Рабат
|
|
0:1
|
|
22 травня, неділя
|
ВАК Касабланка – Хурібга
|
|
1:0
|
|
Мулудія Уджда – Беркан
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
15 червня, середа
|
Мулудія Уджда – Юссуф Беррешід
|
|
1:1
|
|
Итт. Танжер – ФУС Рабат
|
|
1:1
|
|
Ріяді Салми – Рапід Уед Зем
|
|
1:1
|
|
Магріб Фес – Олімпік Сафі
|
|
1:1
|
|
Хурібга – Шабаб Мохаммедия
|
|
0:0
|
|
16 червня, четвер
|
ФАР Рабат – Хассані Агадір
|
|
2:1
|
|
Раджа Касабланка – ВАК Касабланка
|
|
2:0
|
|
Беркан – Діфаа
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 26
|
18 червня, субота
|
Юссуф Беррешід – Хурібга
|
|
0:0
|
|
Рапід Уед Зем – Итт. Танжер
|
|
1:0
|
|
19 червня, неділя
|
Олімпік Сафі – ФАР Рабат
|
|
0:0
|
|
ФУС Рабат – Беркан
|
|
2:0
|
|
Шабаб Мохаммедия – Раджа Касабланка
|
|
0:0
|
|
Хассані Агадір – Магріб Фес
|
|
1:2
|
|
Діфаа – Мулудія Уджда
|
|
1:1
|
|
ВАК Касабланка – Ріяді Салми
|
|
3:0
|
|
|
тур 27
|
22 травня, неділя
|
Беркан – ВАК Касабланка
|
|
0:1
|
|
Раджа Касабланка – Олімпік Сафі
|
|
2:3
|
|
Хурібга – Хассані Агадір
|
|
2:0
|
|
Діфаа – ФУС Рабат
|
|
0:2
|
|
Итт. Танжер – Юссуф Беррешід
|
|
1:1
|
|
Ріяді Салми – Шабаб Мохаммедия
|
|
2:1
|
|
23 травня, понеділок
|
Мулудія Уджда – Рапід Уед Зем
|
|
1:1
|
|
ФАР Рабат – Магріб Фес
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 28
|
25 травня, середа
|
ВАК Касабланка – Діфаа
|
|
2:1
|
|
Олімпік Сафі – Итт. Танжер
|
|
3:1
|
|
Юссуф Беррешід – Ріяді Салми
|
|
1:1
|
|
Хассані Агадір – Раджа Касабланка
|
|
2:3
|
|
26 травня, четвер
|
Магріб Фес – Хурібга
|
|
2:0
|
|
ФУС Рабат – Мулудія Уджда
|
|
0:0
|
|
Рапід Уед Зем – Беркан
|
|
3:2
|
|
Шабаб Мохаммедия – ФАР Рабат
|
|
0:3
|
|
|
тур 29
|
29 травня, неділя
|
Діфаа – Юссуф Беррешід
|
|
1:0
|
|
Беркан – Шабаб Мохаммедия
|
|
3:1
|
|
Хурібга – Олімпік Сафі
|
|
1:4
|
|
ФУС Рабат – Рапід Уед Зем
|
|
0:2
|
|
Мулудія Уджда – ВАК Касабланка
|
|
2:2
|
|
Итт. Танжер – Магріб Фес
|
|
1:1
|
|
Ріяді Салми – Хассані Агадір
|
|
2:3
|
|
Раджа Касабланка – ФАР Рабат
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 30
|
2 липня, субота
|
Магріб Фес – Раджа Касабланка
|
|
0:0
|
|
ФАР Рабат – Хурібга
|
|
1:0
|
|
3 липня, неділя
|
Рапід Уед Зем – Діфаа
|
|
0:1
|
|
Шабаб Мохаммедия – Мулудія Уджда
|
|
0:3
|
|
4 липня, понеділок
|
ВАК Касабланка – ФУС Рабат
|
|
1:2
|
|
Олімпік Сафі – Ріяді Салми
|
|
0:0
|
|
Юссуф Беррешід – Беркан
|
|
0:4
|
|
5 липня, вівторок
|
Хассані Агадір – Итт. Танжер
|
|
0:0
|
|
|