тур 1
|
10 серпня, п`ятница
|
Аякс Кейптаун – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Голден Ерроус
|
|
2:1
|
|
11 серпня, субота
|
Блек Леопардс – Блюмфонтейн
|
|
3:2
|
|
Фрі Стейт – Вітс
|
|
2:0
|
|
Амазулу – Кайзер Чіфс
|
|
0:6
|
|
Мамелоді – Чіппа Юн
|
|
1:0
|
|
12 серпня, неділя
|
Преторія Унів – Маріцбург Юн
|
|
1:1
|
|
Платинум Старз – Морока
|
|
3:1
|
|
|
|
|
|
тур 4
|
14 вересня, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Фрі Стейт
|
|
1:1
|
|
Морока – Преторія Унів
|
|
2:3
|
|
15 вересня, субота
|
Платинум Старз – Орландо Пайретс
|
|
0:1
|
|
Суперспорт Юн – Амазулу
|
|
3:0
|
|
Голден Ерроус – Мамелоді
|
|
1:0
|
|
16 вересня, неділя
|
Чіппа Юн – Вітс
|
|
1:1
|
|
Блюмфонтейн – Аякс Кейптаун
|
|
2:1
|
|
19 вересня, середа
|
Кайзер Чіфс – Блек Леопардс
|
|
2:1
|
|
|
|
|
тур 7
|
5 жовтня, п`ятница
|
Чіппа Юн – Маріцбург Юн
|
|
0:1
|
|
6 жовтня, субота
|
Кайзер Чіфс – Блюмфонтейн
|
|
0:0
|
|
Мамелоді – Платинум Старз
|
|
0:1
|
|
Амазулу – Аякс Кейптаун
|
|
0:1
|
|
Вітс – Голден Ерроус
|
|
1:0
|
|
7 жовтня, неділя
|
Блек Леопардс – Суперспорт Юн
|
|
3:3
|
|
Преторія Унів – Орландо Пайретс
|
|
1:3
|
|
Фрі Стейт – Морока
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
26 жовтня, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Кайзер Чіфс
|
|
1:1
|
|
27 жовтня, субота
|
Суперспорт Юн – Вітс
|
|
1:1
|
|
Платинум Старз – Фрі Стейт
|
|
4:0
|
|
Голден Ерроус – Чіппа Юн
|
|
2:0
|
|
Аякс Кейптаун – Мамелоді
|
|
0:0
|
|
Морока – Блек Леопардс
|
|
2:2
|
|
28 жовтня, неділя
|
Блюмфонтейн – Преторія Унів
|
|
1:2
|
|
Орландо Пайретс – Амазулу
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
9 листопада, п`ятница
|
Морока – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
10 листопада, субота
|
Платинум Старз – Вітс
|
|
2:1
|
|
Суперспорт Юн – Кайзер Чіфс
|
|
1:2
|
|
Преторія Унів – Мамелоді
|
|
1:1
|
|
Голден Ерроус – Маріцбург Юн
|
|
0:1
|
|
Орландо Пайретс – Фрі Стейт
|
|
1:0
|
|
11 листопада, неділя
|
Блюмфонтейн – Амазулу
|
|
1:0
|
|
Аякс Кейптаун – Блек Леопардс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
23 листопада, п`ятница
|
Аякс Кейптаун – Чіппа Юн
|
|
3:2
|
|
24 листопада, субота
|
Амазулу – Фрі Стейт
|
|
0:1
|
|
Орландо Пайретс – Вітс
|
|
2:0
|
|
Морока – Маріцбург Юн
|
|
1:3
|
|
Платинум Старз – Кайзер Чіфс
|
|
2:0
|
|
Преторія Унів – Блек Леопардс
|
|
1:2
|
|
25 листопада, неділя
|
Суперспорт Юн – Голден Ерроус
|
|
2:2
|
|
Блюмфонтейн – Мамелоді
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
7 грудень, п`ятница
|
Аякс Кейптаун – Маріцбург Юн
|
|
1:0
|
|
Морока – Суперспорт Юн
|
|
1:3
|
|
8 грудень, субота
|
Орландо Пайретс – Кайзер Чіфс
|
|
1:1
|
|
Платинум Старз – Голден Ерроус
|
|
6:4
|
|
Преторія Унів – Чіппа Юн
|
|
1:0
|
|
9 грудень, неділя
|
Мамелоді – Блек Леопардс
|
|
1:0
|
|
Амазулу – Вітс
|
|
1:1
|
|
Фрі Стейт – Блюмфонтейн
|
|
1:0
|
|
|
тур 15
|
14 грудень, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Орландо Пайретс
|
|
1:2
|
|
15 грудень, субота
|
Кайзер Чіфс – Преторія Унів
|
|
1:1
|
|
Вітс – Мамелоді
|
|
0:2
|
|
Суперспорт Юн – Платинум Старз
|
|
0:1
|
|
Блек Леопардс – Фрі Стейт
|
|
1:2
|
|
Чіппа Юн – Амазулу
|
|
1:1
|
|
16 грудень, неділя
|
Блюмфонтейн – Морока
|
|
2:1
|
|
Голден Ерроус – Аякс Кейптаун
|
|
2:0
|
|
|
|
|
тур 17
|
12 лютого, неділя
|
Блек Леопардс – Вітс
|
|
0:2
|
|
Мамелоді – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
Фрі Стейт – Чіппа Юн
|
|
3:0
|
|
Амазулу – Маріцбург Юн
|
|
0:0
|
|
13 лютого, середа
|
Преторія Унів – Голден Ерроус
|
|
0:2
|
|
Платинум Старз – Блюмфонтейн
|
|
2:0
|
|
Аякс Кейптаун – Морока
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Суперспорт Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
15 лютого, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Мамелоді
|
|
0:3
|
|
16 лютого, субота
|
Блюмфонтейн – Вітс
|
|
3:0
|
|
Платинум Старз – Аякс Кейптаун
|
|
3:0
|
|
Голден Ерроус – Амазулу
|
|
0:1
|
|
Кайзер Чіфс – Фрі Стейт
|
|
2:1
|
|
17 лютого, неділя
|
Чіппа Юн – Блек Леопардс
|
|
3:1
|
|
26 лютого, вівторок
|
Суперспорт Юн – Преторія Унів
|
|
1:0
|
|
Морока – Орландо Пайретс
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 20
|
2 березня, субота
|
Блюмфонтейн – Чіппа Юн
|
|
1:0
|
|
Голден Ерроус – Фрі Стейт
|
|
1:0
|
|
Кайзер Чіфс – Вітс
|
|
1:1
|
|
Морока – Амазулу
|
|
1:2
|
|
3 березня, неділя
|
Маріцбург Юн – Блек Леопардс
|
|
2:1
|
|
Платинум Старз – Преторія Унів
|
|
2:2
|
|
10 березня, неділя
|
Суперспорт Юн – Мамелоді
|
|
1:0
|
|
10 квітня, середа
|
Аякс Кейптаун – Орландо Пайретс
|
|
2:2
|
|
|
|
|
|
тур 24
|
5 квітня, п`ятница
|
Морока – Вітс
|
|
1:1
|
|
6 квітня, субота
|
Преторія Унів – Амазулу
|
|
3:1
|
|
Платинум Старз – Блек Леопардс
|
|
4:0
|
|
Голден Ерроус – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
7 квітня, неділя
|
Аякс Кейптаун – Фрі Стейт
|
|
4:2
|
|
Блюмфонтейн – Маріцбург Юн
|
|
1:1
|
|
10 квітня, середа
|
Суперспорт Юн – Чіппа Юн
|
|
2:1
|
|
11 травня, субота
|
Орландо Пайретс – Мамелоді
|
|
0:1
|
|
|
|
|
|
|
тур 29
|
9 березня, субота
|
Кайзер Чіфс – Орландо Пайретс
|
|
0:0
|
|
7 травня, вівторок
|
Блек Леопардс – Мамелоді
|
|
2:5
|
|
11 травня, субота
|
Чіппа Юн – Преторія Унів
|
|
2:2
|
|
Маріцбург Юн – Аякс Кейптаун
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Морока
|
|
0:0
|
|
Блюмфонтейн – Фрі Стейт
|
|
2:2
|
|
Вітс – Амазулу
|
|
3:1
|
|
Голден Ерроус – Платинум Старз
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 30
|
18 травня, субота
|
Платинум Старз – Суперспорт Юн
|
|
3:0
|
|
Фрі Стейт – Блек Леопардс
|
|
3:2
|
|
Орландо Пайретс – Маріцбург Юн
|
|
2:3
|
|
Аякс Кейптаун – Голден Ерроус
|
|
3:0
|
|
Амазулу – Чіппа Юн
|
|
1:2
|
|
Морока – Блюмфонтейн
|
|
1:1
|
|
Мамелоді – Вітс
|
|
2:2
|
|
Преторія Унів – Кайзер Чіфс
|
|
1:0
|
|
|