Ronda 1
|
8 Agosto, Sábado
|
Vardar – Shkupi
|
|
2:2
|
|
Metalurg Skopje – Sileks
|
|
1:3
|
|
Skendija – Mladost CD
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Renova
|
|
4:0
|
|
9 Agosto, Domingo
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
|
|
Ronda 2
|
15 Agosto, Sábado
|
Shkupi – Metalurg Skopje
|
|
0:0
|
|
Mladost CD – Renova
|
|
2:1
|
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
1:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
4:2
|
|
|
Ronda 3
|
22 Agosto, Sábado
|
Vardar – Mladost CD
|
|
6:0
|
|
Metalurg Skopje – Skendija
|
|
0:3
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
0:0
|
|
Bregalnica Stip – Shkupi
|
|
1:2
|
|
16 Setembro, Quarta-Feira
|
Renova – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
|
|
Ronda 4
|
25 Agosto, Terça-Feira
|
Shkupi – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Bregalnica Stip
|
|
5:1
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
3 Novembro, Terça-Feira
|
Mladost CD – Rabotnicki
|
|
0:3
|
|
|
Ronda 5
|
28 Agosto, Sexta-Feira
|
Bregalnica Stip – Vardar
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Skendija
|
|
0:3
|
|
Renova – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Mladost CD
|
|
1:2
|
|
29 Agosto, Sábado
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 6
|
12 Setembro, Sábado
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Mladost CD – Sileks
|
|
3:1
|
|
Metalurg Skopje – Bregalnica Stip
|
|
0:3
|
|
Vardar – Turnovo
|
|
5:1
|
|
13 Setembro, Domingo
|
Skendija – Renova
|
|
3:1
|
|
|
Ronda 7
|
18 Setembro, Sexta-Feira
|
Bregalnica Stip – Mladost CD
|
|
2:3
|
|
19 Setembro, Sábado
|
Turnovo – Metalurg Skopje
|
|
1:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Renova – Vardar
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
2:4
|
|
|
|
Ronda 8
|
26 Setembro, Sábado
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Metalurg Skopje – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
3:0
|
|
Mladost CD – Shkupi
|
|
0:2
|
|
|
Ronda 9
|
3 Outubro, Sábado
|
Shkupi – Skendija
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Mladost CD
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:3
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 10
|
16 Outubro, Sexta-Feira
|
Rabotnicki – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
17 Outubro, Sábado
|
Shkupi – Vardar
|
|
0:3
|
|
Mladost CD – Skendija
|
|
1:1
|
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
3:1
|
|
Renova – Turnovo
|
|
5:2
|
|
|
Ronda 11
|
24 Outubro, Sábado
|
Bregalnica Stip – Sileks
|
|
1:1
|
|
Turnovo – Rabotnicki
|
|
2:2
|
|
Renova – Mladost CD
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Vardar – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
|
Ronda 12
|
27 Outubro, Terça-Feira
|
Shkupi – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
Sileks – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Skendija – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
1:1
|
|
Mladost CD – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 13
|
31 Outubro, Sábado
|
Bregalnica Stip – Skendija
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Vardar
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 14
|
7 Novembro, Sábado
|
Shkupi – Renova
|
|
3:0
|
|
Mladost CD – Metalurg Skopje
|
|
1:5
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Skendija – Turnovo
|
|
2:2
|
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
3:1
|
|
|
Ronda 15
|
21 Novembro, Sábado
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Sileks – Mladost CD
|
|
3:0
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
2:1
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
0:2
|
|
22 Novembro, Domingo
|
Renova – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
|
Ronda 16
|
28 Novembro, Sábado
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:0
|
|
Mladost CD – Bregalnica Stip
|
|
1:4
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
2:2
|
|
Vardar – Renova
|
|
2:0
|
|
|
Ronda 17
|
4 Dezembro, Sexta-Feira
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
1:1
|
|
5 Dezembro, Sábado
|
Sileks – Skendija
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Bregalnica Stip
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Mladost CD
|
|
5:0
|
|
6 Dezembro, Domingo
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 18
|
9 Dezembro, Quarta-Feira
|
Metalurg Skopje – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Bregalnica Stip – Renova
|
|
3:2
|
|
Mladost CD – Turnovo
|
|
2:1
|
|
Vardar – Sileks
|
|
4:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
4:1
|
|
|
Ronda 19
|
19 Fevereiro, Sexta-Feira
|
Rabotnicki – Mladost CD
|
|
2:1
|
|
20 Fevereiro, Sábado
|
Shkupi – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
2:2
|
|
Skendija – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
4:1
|
|
|
|
Ronda 20
|
27 Fevereiro, Sábado
|
Metalurg Skopje – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
0:1
|
|
Bregalnica Stip – Skendija
|
|
0:3
|
|
Mladost CD – Sileks
|
|
0:1
|
|
Shkupi – Renova
|
|
1:0
|
|
|
Ronda 21
|
5 Março, Sábado
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
3:0
|
|
Renova – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
8 Março, Terça-Feira
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
4:0
|
|
8 Março, Terça-Feira
|
Skendija – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
|
|
Ronda 22
|
11 Março, Sexta-Feira
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
12 Março, Sábado
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:0
|
|
Mladost CD – Vardar
|
|
0:3
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Skendija
|
|
0:4
|
|
|
Ronda 23
|
18 Março, Sexta-Feira
|
Turnovo – Mladost CD
|
|
3:1
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
3:1
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
3:0
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
2:1
|
|
|
|
Ronda 24
|
1 Abril, Sexta-Feira
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
0:1
|
|
2 Abril, Sábado
|
Shkupi – Vardar
|
|
0:1
|
|
Mladost CD – Bregalnica Stip
|
|
0:5
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
0:1
|
|
|
Ronda 25
|
5 Abril, Terça-Feira
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Renova – Mladost CD
|
|
3:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Skendija
|
|
1:0
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
4:1
|
|
|
|
Ronda 26
|
9 Abril, Sábado
|
Shkupi – Bregalnica Stip
|
|
2:2
|
|
Skendija – Renova
|
|
3:1
|
|
Metalurg Skopje – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
3:2
|
|
|
Ronda 27
|
16 Abril, Sábado
|
Vardar – Skendija
|
|
1:1
|
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
4:1
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
2:1
|
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Mladost CD – Shkupi
|
|
0:1
|
|
|