Round 1
|
7 September, Thursday
|
Juvenes Dogana – San Giovanni
|
|
1:1
|
|
Faetano – Cosmos
|
|
1:1
|
|
8 September, Friday
|
Pennarossa – La Fiorita
|
|
1:1
|
|
Cailungo – Fiorentino
|
|
2:0
|
|
Folgore / Falciano – Tre Fiori
|
|
1:2
|
|
9 September, Saturday
|
Tre Penne – Domagnano
|
|
1:0
|
|
Libertas – Murata
|
|
3:0
|
|
|
|
Round 2
|
14 September, Thursday
|
Juvenes Dogana – Tre Penne
|
|
1:3
|
|
La Fiorita – Faetano
|
|
3:1
|
|
15 September, Friday
|
Fiorentino – Libertas
|
|
0:1
|
|
Cosmos – Domagnano
|
|
1:1
|
|
16 September, Saturday
|
Tre Fiori – Murata
|
|
3:1
|
|
Virtus – Cailungo
|
|
0:0
|
|
17 September, Sunday
|
San Giovanni – Pennarossa
|
|
0:1
|
|
|
Round 3
|
22 September, Friday
|
Libertas – Virtus
|
|
2:0
|
|
Murata – Fiorentino
|
|
1:2
|
|
Tre Penne – La Fiorita
|
|
1:3
|
|
Cailungo – Folgore / Falciano
|
|
0:0
|
|
23 September, Saturday
|
Pennarossa – Juvenes Dogana
|
|
2:1
|
|
Domagnano – Faetano
|
|
2:5
|
|
Cosmos – San Giovanni
|
|
3:0
|
|
|
|
Round 4
|
29 September, Friday
|
Folgore / Falciano – Virtus
|
|
2:1
|
|
San Giovanni – Faetano
|
|
2:4
|
|
Cailungo – Libertas
|
|
0:0
|
|
Fiorentino – Tre Fiori
|
|
2:5
|
|
La Fiorita – Domagnano
|
|
0:2
|
|
Tre Penne – Pennarossa
|
|
0:0
|
|
Juvenes Dogana – Cosmos
|
|
0:0
|
|
|
Round 5
|
13 October, Friday
|
Domagnano – San Giovanni
|
|
5:1
|
|
Cosmos – Pennarossa
|
|
0:0
|
|
Murata – Cailungo
|
|
0:5
|
|
Libertas – Folgore / Falciano
|
|
0:1
|
|
14 October, Saturday
|
Tre Fiori – Virtus
|
|
3:1
|
|
Faetano – Tre Penne
|
|
1:3
|
|
La Fiorita – Juvenes Dogana
|
|
1:3
|
|
|
|
Round 6
|
19 October, Thursday
|
Libertas – Tre Fiori
|
|
2:1
|
|
Virtus – Fiorentino
|
|
1:0
|
|
20 October, Friday
|
San Giovanni – Tre Penne
|
|
1:4
|
|
Cosmos – La Fiorita
|
|
3:0
|
|
Murata – Folgore / Falciano
|
|
0:2
|
|
21 October, Saturday
|
Juvenes Dogana – Domagnano
|
|
2:3
|
|
Pennarossa – Faetano
|
|
3:3
|
|
|
Round 7
|
27 October, Friday
|
Faetano – Juvenes Dogana
|
|
1:3
|
|
Tre Penne – Cosmos
|
|
4:1
|
|
Cailungo – Tre Fiori
|
|
1:2
|
|
San Giovanni – La Fiorita
|
|
0:3
|
|
28 October, Saturday
|
Folgore / Falciano – Fiorentino
|
|
3:1
|
|
Virtus – Murata
|
|
2:1
|
|
Domagnano – Pennarossa
|
|
3:0
|
|
|
|
Round 8
|
3 November, Friday
|
Tre Fiori – Faetano
|
|
5:2
|
|
Juvenes Dogana – Libertas
|
|
0:6
|
|
Murata – Domagnano
|
|
0:2
|
|
Pennarossa – Cailungo
|
|
1:1
|
|
4 November, Saturday
|
Folgore / Falciano – La Fiorita
|
|
0:1
|
|
Virtus – San Giovanni
|
|
1:3
|
|
Cosmos – Fiorentino
|
|
1:1
|
|
|
Round 9
|
17 November, Friday
|
Fiorentino – San Giovanni
|
|
0:1
|
|
La Fiorita – Virtus
|
|
5:1
|
|
Tre Penne – Murata
|
|
3:0
|
|
Faetano – Folgore / Falciano
|
|
0:2
|
|
18 November, Saturday
|
Libertas – Domagnano
|
|
2:3
|
|
Tre Fiori – Pennarossa
|
|
0:1
|
|
Juvenes Dogana – Cailungo
|
|
3:0
|
|
|
|
Round 10
|
24 November, Friday
|
San Giovanni – Libertas
|
|
0:4
|
|
Virtus – Juvenes Dogana
|
|
0:3
|
|
La Fiorita – Fiorentino
|
|
5:0
|
|
Murata – Pennarossa
|
|
0:1
|
|
25 November, Saturday
|
Folgore / Falciano – Cosmos
|
|
3:3
|
|
Cailungo – Faetano
|
|
3:2
|
|
Tre Penne – Tre Fiori
|
|
0:0
|
|
|
Round 11
|
1 December, Friday
|
Faetano – Murata
|
|
6:1
|
|
Cosmos – Tre Fiori
|
|
1:3
|
|
Fiorentino – Tre Penne
|
|
0:2
|
|
San Giovanni – Cailungo
|
|
0:1
|
|
2 December, Saturday
|
Juvenes Dogana – Folgore / Falciano
|
|
0:3
|
|
La Fiorita – Libertas
|
|
3:1
|
|
Domagnano – Virtus
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 12
|
9 December, Saturday
|
Pennarossa – Fiorentino
|
|
0:2
|
|
Murata – Cosmos
|
|
0:1
|
|
Tre Fiori – San Giovanni
|
|
2:1
|
|
11 December, Monday
|
Libertas – Tre Penne
|
|
2:3
|
|
Folgore / Falciano – Domagnano
|
|
3:2
|
|
12 December, Tuesday
|
Virtus – Faetano
|
|
3:3
|
|
Cailungo – La Fiorita
|
|
1:2
|
|
|
Round 13
|
12 January, Friday
|
San Giovanni – Murata
|
|
1:0
|
|
Pennarossa – Folgore / Falciano
|
|
1:1
|
|
Domagnano – Fiorentino
|
|
1:1
|
|
Cosmos – Virtus
|
|
2:3
|
|
13 January, Saturday
|
Tre Penne – Cailungo
|
|
3:0
|
|
Faetano – Libertas
|
|
1:2
|
|
Juvenes Dogana – Tre Fiori
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 14
|
19 January, Friday
|
Libertas – Cosmos
|
|
4:2
|
|
Tre Fiori – La Fiorita
|
|
2:2
|
|
Murata – Juvenes Dogana
|
|
0:3
|
|
Cailungo – Domagnano
|
|
2:3
|
|
20 January, Saturday
|
Faetano – Fiorentino
|
|
1:0
|
|
Virtus – Pennarossa
|
|
2:2
|
|
Folgore / Falciano – Tre Penne
|
|
1:0
|
|
|
Round 15
|
3 February, Saturday
|
Domagnano – Tre Fiori
|
|
2:1
|
|
La Fiorita – Murata
|
|
9:0
|
|
Cosmos – Cailungo
|
|
2:0
|
|
5 February, Monday
|
Tre Penne – Virtus
|
|
4:0
|
|
Fiorentino – Juvenes Dogana
|
|
0:5
|
|
Pennarossa – Libertas
|
|
0:1
|
|
San Giovanni – Folgore / Falciano
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 16
|
9 February, Friday
|
Fiorentino – Cailungo
|
|
0:1
|
|
La Fiorita – Pennarossa
|
|
5:0
|
|
Cosmos – Faetano
|
|
0:0
|
|
Tre Fiori – Folgore / Falciano
|
|
0:0
|
|
10 February, Saturday
|
Murata – Libertas
|
|
1:4
|
|
Domagnano – Tre Penne
|
|
0:3
|
|
San Giovanni – Juvenes Dogana
|
|
1:4
|
|
|
Round 17
|
15 February, Thursday
|
Cailungo – Virtus
|
|
0:1
|
|
Murata – Tre Fiori
|
|
4:4
|
|
16 February, Friday
|
Libertas – Fiorentino
|
|
2:0
|
|
Tre Penne – Juvenes Dogana
|
|
3:0
|
|
17 February, Saturday
|
Pennarossa – San Giovanni
|
|
3:0
|
|
Domagnano – Cosmos
|
|
1:6
|
|
Faetano – La Fiorita
|
|
0:3
|
|
|
|
Round 18
|
5 March, Monday
|
Juvenes Dogana – Pennarossa
|
|
2:1
|
|
Faetano – Domagnano
|
|
0:1
|
|
La Fiorita – Tre Penne
|
|
1:0
|
|
San Giovanni – Cosmos
|
|
0:7
|
|
6 March, Tuesday
|
Folgore / Falciano – Cailungo
|
|
2:0
|
|
Fiorentino – Murata
|
|
2:0
|
|
Virtus – Libertas
|
|
0:2
|
|
|
Round 19
|
12 March, Monday
|
Virtus – Folgore / Falciano
|
|
0:3
|
|
Tre Fiori – Fiorentino
|
|
4:0
|
|
Libertas – Cailungo
|
|
3:0
|
|
13 March, Tuesday
|
Pennarossa – Tre Penne
|
|
0:5
|
|
Domagnano – La Fiorita
|
|
0:4
|
|
Cosmos – Juvenes Dogana
|
|
5:1
|
|
Faetano – San Giovanni
|
|
1:3
|
|
|
|
Round 20
|
9 March, Friday
|
Folgore / Falciano – Libertas
|
|
0:0
|
|
Cailungo – Murata
|
|
3:1
|
|
Virtus – Tre Fiori
|
|
0:3
|
|
10 March, Saturday
|
San Giovanni – Domagnano
|
|
2:4
|
|
Pennarossa – Cosmos
|
|
3:2
|
|
Tre Penne – Faetano
|
|
2:0
|
|
Juvenes Dogana – La Fiorita
|
|
0:1
|
|
|
Round 21
|
16 March, Friday
|
Domagnano – Juvenes Dogana
|
|
1:1
|
|
La Fiorita – Cosmos
|
|
3:0
|
|
Tre Penne – San Giovanni
|
|
6:1
|
|
Faetano – Pennarossa
|
|
3:1
|
|
17 March, Saturday
|
Tre Fiori – Libertas
|
|
0:1
|
|
Fiorentino – Virtus
|
|
2:1
|
|
Folgore / Falciano – Murata
|
|
4:0
|
|
|
|
Round 22
|
27 March, Tuesday
|
Fiorentino – Folgore / Falciano
|
|
0:2
|
|
Murata – Virtus
|
|
1:8
|
|
Tre Fiori – Cailungo
|
|
4:1
|
|
28 March, Wednesday
|
Juvenes Dogana – Faetano
|
|
4:1
|
|
Cosmos – Tre Penne
|
|
1:2
|
|
La Fiorita – San Giovanni
|
|
5:0
|
|
Pennarossa – Domagnano
|
|
0:4
|
|
|