Kolejka 1
|
22 Lipiec, Niedziela
|
Znamya Truda – Lokomotiw II M
|
|
2:1
|
|
Spartak Ks – Karelia
|
|
0:1
|
|
Dinamo Vologda – Sever
|
|
2:1
|
|
Khimik Dz – Dolgie Prudy
|
|
2:3
|
|
Piter – Dnepr Smolensk
|
|
0:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
25 Lipiec, Środa
|
Tekstilshchik Iv – Dolgie Prudy
|
|
3:0
|
|
Piter – Lokomotiw II M
|
|
0:1
|
|
Khimik Dz – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Pskov 747 – Rus
|
|
2:0
|
|
Dinamo Vologda – Karelia
|
|
0:0
|
|
Spartak Ks – Sever
|
|
1:0
|
|
Znamya Truda – Dnepr Smolensk
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 3
|
2 Sierpieñ, Czwartek
|
Rus – Tekstilshchik Iv
|
|
0:2
|
|
Karelia – Piter
|
|
1:1
|
|
Dolgie Prudy – Spartak Ks
|
|
1:1
|
|
Pskov 747 – Khimik Dz
|
|
0:0
|
|
Volga Tver – Dinamo Vologda
|
|
3:1
|
|
Sever – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
5 Sierpieñ, Niedziela
|
Rus – Khimik Dz
|
|
2:3
|
|
Karelia – Znamya Truda
|
|
2:1
|
|
Dolgie Prudy – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
Dnepr Smolensk – Lokomotiw II M
|
|
3:1
|
|
Pskov 747 – Tekstilshchik Iv
|
|
3:1
|
|
Volga Tver – Spartak Ks
|
|
1:2
|
|
Sever – Piter
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
13 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Dnepr Smolensk – Karelia
|
|
2:0
|
|
Piter – Dolgie Prudy
|
|
0:0
|
|
Lokomotiw II M – Sever
|
|
1:2
|
|
Dinamo Vologda – Rus
|
|
3:0
|
|
Spartak Ks – Pskov 747
|
|
0:2
|
|
Znamya Truda – Volga Tver
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
16 Sierpieñ, Czwartek
|
Dnepr Smolensk – Sever
|
|
1:1
|
|
Piter – Volga Tver
|
|
0:3
|
|
Lokomotiw II M – Karelia
|
|
0:1
|
|
Khimik Dz – Tekstilshchik Iv
|
|
0:0
|
|
Dinamo Vologda – Pskov 747
|
|
1:2
|
|
Spartak Ks – Rus
|
|
2:1
|
|
Znamya Truda – Dolgie Prudy
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 7
|
23 Sierpieñ, Czwartek
|
Rus – Znamya Truda
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
Dolgie Prudy – Dnepr Smolensk
|
|
2:2
|
|
Khimik Dz – Spartak Ks
|
|
1:0
|
|
Pskov 747 – Piter
|
|
1:0
|
|
Volga Tver – Lokomotiw II M
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
26 Sierpieñ, Niedziela
|
Rus – Piter
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Spartak Ks
|
|
0:1
|
|
Karelia – Sever
|
|
1:0
|
|
Dolgie Prudy – Lokomotiw II M
|
|
1:0
|
|
Khimik Dz – Dinamo Vologda
|
|
3:0
|
|
Pskov 747 – Znamya Truda
|
|
2:1
|
|
Volga Tver – Dnepr Smolensk
|
|
4:3
|
|
|
Kolejka 9
|
6 Wrzesieñ, Czwartek
|
Karelia – Dolgie Prudy
|
|
0:1
|
|
Dnepr Smolensk – Pskov 747
|
|
1:1
|
|
Piter – Khimik Dz
|
|
1:3
|
|
Lokomotiw II M – Rus
|
|
1:0
|
|
Sever – Volga Tver
|
|
2:1
|
|
Znamya Truda – Tekstilshchik Iv
|
|
1:5
|
|
|
|
Kolejka 10
|
9 Wrzesieñ, Niedziela
|
Karelia – Volga Tver
|
|
1:1
|
|
Dnepr Smolensk – Rus
|
|
1:0
|
|
Piter – Tekstilshchik Iv
|
|
2:3
|
|
Lokomotiw II M – Pskov 747
|
|
2:1
|
|
Sever – Dolgie Prudy
|
|
2:0
|
|
Spartak Ks – Dinamo Vologda
|
|
1:0
|
|
Znamya Truda – Khimik Dz
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 11
|
17 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Rus – Sever
|
|
3:3
|
|
Tekstilshchik Iv – Lokomotiw II M
|
|
1:1
|
|
Khimik Dz – Dnepr Smolensk
|
|
1:1
|
|
Pskov 747 – Karelia
|
|
2:0
|
|
Dinamo Vologda – Znamya Truda
|
|
2:0
|
|
Spartak Ks – Piter
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
20 Wrzesieñ, Czwartek
|
Rus – Karelia
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Dnepr Smolensk
|
|
0:1
|
|
Dolgie Prudy – Volga Tver
|
|
0:2
|
|
Khimik Dz – Lokomotiw II M
|
|
2:0
|
|
Pskov 747 – Sever
|
|
3:1
|
|
Dinamo Vologda – Piter
|
|
2:0
|
|
Spartak Ks – Znamya Truda
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 13
|
29 Wrzesieñ, Sobota
|
Karelia – Khimik Dz
|
|
0:2
|
|
Dolgie Prudy – Pskov 747
|
|
3:2
|
|
Dnepr Smolensk – Spartak Ks
|
|
0:2
|
|
Lokomotiw II M – Dinamo Vologda
|
|
0:1
|
|
Volga Tver – Rus
|
|
2:1
|
|
Sever – Tekstilshchik Iv
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
29 Wrzesieñ, Sobota
|
Piter – Znamya Truda
|
|
1:1
|
|
30 Pażdziernik, Wtorek
|
Sever – Khimik Dz
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Pskov 747
|
|
0:0
|
|
Dnepr Smolensk – Dinamo Vologda
|
|
3:1
|
|
Dolgie Prudy – Rus
|
|
1:0
|
|
Karelia – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Lokomotiw II M – Spartak Ks
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 15
|
10 Pażdziernik, Środa
|
Rus – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Dinamo Vologda – Lokomotiw II M
|
|
1:1
|
|
Khimik Dz – Karelia
|
|
1:0
|
|
Pskov 747 – Dolgie Prudy
|
|
4:0
|
|
Spartak Ks – Dnepr Smolensk
|
|
0:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Sever
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
13 Pażdziernik, Sobota
|
Rus – Dolgie Prudy
|
|
0:2
|
|
Spartak Ks – Lokomotiw II M
|
|
0:1
|
|
Dinamo Vologda – Dnepr Smolensk
|
|
1:2
|
|
Pskov 747 – Volga Tver
|
|
1:0
|
|
Khimik Dz – Sever
|
|
4:0
|
|
Znamya Truda – Piter
|
|
2:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Karelia
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 17
|
20 Pażdziernik, Sobota
|
Karelia – Pskov 747
|
|
2:3
|
|
Lokomotiw II M – Tekstilshchik Iv
|
|
3:3
|
|
Dnepr Smolensk – Khimik Dz
|
|
0:1
|
|
Sever – Rus
|
|
7:1
|
|
Znamya Truda – Dinamo Vologda
|
|
0:0
|
|
Piter – Spartak Ks
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
23 Pażdziernik, Wtorek
|
Karelia – Rus
|
|
1:0
|
|
Dnepr Smolensk – Tekstilshchik Iv
|
|
1:1
|
|
Lokomotiw II M – Khimik Dz
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Dolgie Prudy
|
|
1:2
|
|
Sever – Pskov 747
|
|
1:0
|
|
Znamya Truda – Spartak Ks
|
|
0:3
|
|
24 Pażdziernik, Środa
|
Piter – Dinamo Vologda
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 19
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Rus – Lokomotiw II M
|
|
1:1
|
|
Tekstilshchik Iv – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Dolgie Prudy – Karelia
|
|
2:0
|
|
Khimik Dz – Piter
|
|
2:1
|
|
Pskov 747 – Dnepr Smolensk
|
|
2:0
|
|
Volga Tver – Sever
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
22 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Rus – Dnepr Smolensk
|
|
1:0
|
|
Tekstilshchik Iv – Piter
|
|
1:0
|
|
Dolgie Prudy – Sever
|
|
0:0
|
|
Khimik Dz – Znamya Truda
|
|
2:0
|
|
Pskov 747 – Lokomotiw II M
|
|
3:1
|
|
Dinamo Vologda – Spartak Ks
|
|
1:0
|
|
Volga Tver – Karelia
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 21
|
28 Kwiecieñ, Niedziela
|
Dnepr Smolensk – Dolgie Prudy
|
|
1:0
|
|
Piter – Pskov 747
|
|
1:1
|
|
Lokomotiw II M – Volga Tver
|
|
2:0
|
|
Dinamo Vologda – Tekstilshchik Iv
|
|
1:2
|
|
Spartak Ks – Khimik Dz
|
|
0:0
|
|
Znamya Truda – Rus
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
1 Maj, Środa
|
Dnepr Smolensk – Volga Tver
|
|
0:2
|
|
Piter – Rus
|
|
1:1
|
|
Lokomotiw II M – Dolgie Prudy
|
|
3:0
|
|
Dinamo Vologda – Khimik Dz
|
|
0:1
|
|
Sever – Karelia
|
|
2:1
|
|
Spartak Ks – Tekstilshchik Iv
|
|
0:1
|
|
Znamya Truda – Pskov 747
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 23
|
6 Maj, Poniedziałek
|
Rus – Dinamo Vologda
|
|
4:3
|
|
7 Maj, Wtorek
|
Karelia – Dnepr Smolensk
|
|
1:3
|
|
Dolgie Prudy – Piter
|
|
1:2
|
|
Pskov 747 – Spartak Ks
|
|
1:1
|
|
Volga Tver – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Sever – Lokomotiw II M
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
10 Maj, Piątek
|
Rus – Spartak Ks
|
|
1:3
|
|
Tekstilshchik Iv – Khimik Dz
|
|
1:1
|
|
Karelia – Lokomotiw II M
|
|
0:3
|
|
Dolgie Prudy – Znamya Truda
|
|
1:0
|
|
Pskov 747 – Dinamo Vologda
|
|
2:1
|
|
Volga Tver – Piter
|
|
0:0
|
|
Sever – Dnepr Smolensk
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 25
|
16 Maj, Czwartek
|
Tekstilshchik Iv – Rus
|
|
0:2
|
|
Piter – Karelia
|
|
3:0
|
|
Khimik Dz – Pskov 747
|
|
2:0
|
|
Dinamo Vologda – Volga Tver
|
|
0:1
|
|
Spartak Ks – Dolgie Prudy
|
|
2:2
|
|
Znamya Truda – Sever
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
19 Maj, Niedziela
|
Tekstilshchik Iv – Pskov 747
|
|
2:1
|
|
Piter – Sever
|
|
2:1
|
|
Lokomotiw II M – Dnepr Smolensk
|
|
2:2
|
|
Khimik Dz – Rus
|
|
1:0
|
|
Dinamo Vologda – Dolgie Prudy
|
|
0:1
|
|
Spartak Ks – Volga Tver
|
|
0:2
|
|
Znamya Truda – Karelia
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 27
|
27 Maj, Poniedziałek
|
Karelia – Spartak Ks
|
|
1:1
|
|
Dolgie Prudy – Khimik Dz
|
|
3:1
|
|
Dnepr Smolensk – Piter
|
|
2:1
|
|
Lokomotiw II M – Znamya Truda
|
|
3:0
|
|
Volga Tver – Tekstilshchik Iv
|
|
1:0
|
|
Sever – Dinamo Vologda
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
30 Maj, Czwartek
|
Karelia – Dinamo Vologda
|
|
3:2
|
|
Dolgie Prudy – Tekstilshchik Iv
|
|
0:0
|
|
Dnepr Smolensk – Znamya Truda
|
|
2:1
|
|
Lokomotiw II M – Piter
|
|
3:1
|
|
Volga Tver – Khimik Dz
|
|
2:0
|
|
Sever – Spartak Ks
|
|
1:2
|
|
Rus – Pskov 747
|
|
2:2
|
|
|