Kolejka 1
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Brommapojkarna – Vasteras
|
|
2:1
|
|
Jonkopings – AFC Eskilstuna
|
|
2:3
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Ostersunds – Skovde AIK
|
|
2:3
|
|
Trelleborg – Utsikten
|
|
1:0
|
|
Norrby – Dalkurd
|
|
1:0
|
|
3 Kwiecieñ, Niedziela
|
Brage – Oerebro
|
|
3:0
|
|
Landskrona – Oesters
|
|
1:3
|
|
4 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Orgryte – Halmstad
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Dalkurd – Trelleborg
|
|
2:0
|
|
Skovde AIK – Landskrona
|
|
2:0
|
|
AFC Eskilstuna – Orgryte
|
|
4:3
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Utsikten – Brommapojkarna
|
|
3:2
|
|
Oesters – Brage
|
|
1:2
|
|
10 Kwiecieñ, Niedziela
|
Halmstad – Norrby
|
|
1:2
|
|
Vasteras – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
11 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Oerebro – Jonkopings
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 3
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Vasteras – Utsikten
|
|
0:3
|
|
AFC Eskilstuna – Landskrona
|
|
2:0
|
|
17 Kwiecieñ, Niedziela
|
Dalkurd – Halmstad
|
|
0:1
|
|
Norrby – Oerebro
|
|
0:2
|
|
Brage – Jonkopings
|
|
1:2
|
|
Orgryte – Oesters
|
|
0:1
|
|
Brommapojkarna – Skovde AIK
|
|
2:2
|
|
18 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Trelleborg – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Ostersunds – Dalkurd
|
|
1:0
|
|
Jonkopings – Trelleborg
|
|
2:3
|
|
Utsikten – AFC Eskilstuna
|
|
2:3
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Brage – Brommapojkarna
|
|
3:1
|
|
Skovde AIK – Norrby
|
|
2:0
|
|
24 Kwiecieñ, Niedziela
|
Landskrona – Orgryte
|
|
3:2
|
|
Oesters – Vasteras
|
|
1:1
|
|
25 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Oerebro – Halmstad
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 5
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Brommapojkarna – Jonkopings
|
|
2:1
|
|
AFC Eskilstuna – Skovde AIK
|
|
1:2
|
|
Trelleborg – Brage
|
|
2:2
|
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Vasteras – Oerebro
|
|
2:1
|
|
Orgryte – Utsikten
|
|
0:2
|
|
1 Maj, Niedziela
|
Norrby – Landskrona
|
|
0:0
|
|
Dalkurd – Oesters
|
|
0:3
|
|
2 Maj, Poniedziałek
|
Halmstad – Ostersunds
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
6 Maj, Piątek
|
Oesters – Norrby
|
|
2:0
|
|
AFC Eskilstuna – Vasteras
|
|
5:2
|
|
Brommapojkarna – Trelleborg
|
|
4:2
|
|
7 Maj, Sobota
|
Utsikten – Dalkurd
|
|
3:0
|
|
Brage – Orgryte
|
|
4:0
|
|
8 Maj, Niedziela
|
Skovde AIK – Halmstad
|
|
1:3
|
|
Oerebro – Ostersunds
|
|
1:0
|
|
9 Maj, Poniedziałek
|
Jonkopings – Landskrona
|
|
2:4
|
|
|
Kolejka 7
|
12 Maj, Czwartek
|
Dalkurd – Skovde AIK
|
|
3:1
|
|
13 Maj, Piątek
|
Trelleborg – Vasteras
|
|
3:0
|
|
Jonkopings – Utsikten
|
|
5:2
|
|
Halmstad – AFC Eskilstuna
|
|
2:1
|
|
Oerebro – Oesters
|
|
2:1
|
|
Norrby – Orgryte
|
|
1:1
|
|
14 Maj, Sobota
|
Landskrona – Brommapojkarna
|
|
3:3
|
|
Ostersunds – Brage
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 8
|
17 Maj, Wtorek
|
Utsikten – Landskrona
|
|
2:2
|
|
Vasteras – Jonkopings
|
|
2:2
|
|
Skovde AIK – Oerebro
|
|
0:0
|
|
Orgryte – Trelleborg
|
|
1:2
|
|
18 Maj, Środa
|
Brommapojkarna – Ostersunds
|
|
4:1
|
|
Brage – Dalkurd
|
|
0:0
|
|
Oesters – Halmstad
|
|
1:4
|
|
AFC Eskilstuna – Norrby
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 9
|
21 Maj, Sobota
|
Dalkurd – Vasteras
|
|
1:2
|
|
Trelleborg – Oesters
|
|
1:2
|
|
Landskrona – Brage
|
|
1:1
|
|
22 Maj, Niedziela
|
Orgryte – AFC Eskilstuna
|
|
1:0
|
|
Halmstad – Brommapojkarna
|
|
2:0
|
|
Norrby – Utsikten
|
|
0:2
|
|
23 Maj, Poniedziałek
|
Jonkopings – Skovde AIK
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – Oerebro
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
27 Maj, Piątek
|
Oesters – Jonkopings
|
|
2:0
|
|
Vasteras – Halmstad
|
|
2:2
|
|
AFC Eskilstuna – Ostersunds
|
|
4:1
|
|
Trelleborg – Landskrona
|
|
1:1
|
|
Brage – Norrby
|
|
2:1
|
|
28 Maj, Sobota
|
Oerebro – Brommapojkarna
|
|
0:2
|
|
Orgryte – Dalkurd
|
|
3:3
|
|
29 Maj, Niedziela
|
Utsikten – Skovde AIK
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 11
|
25 Czerwiec, Sobota
|
Skovde AIK – Vasteras
|
|
0:2
|
|
Dalkurd – AFC Eskilstuna
|
|
3:2
|
|
Utsikten – Brage
|
|
1:0
|
|
26 Czerwiec, Niedziela
|
Brommapojkarna – Oesters
|
|
1:1
|
|
Landskrona – Oerebro
|
|
2:1
|
|
27 Czerwiec, Poniedziałek
|
Jonkopings – Orgryte
|
|
2:2
|
|
Norrby – Ostersunds
|
|
2:0
|
|
Halmstad – Trelleborg
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
1 Lipiec, Piątek
|
Dalkurd – Landskrona
|
|
0:1
|
|
Oesters – Skovde AIK
|
|
2:3
|
|
Ostersunds – Utsikten
|
|
0:3
|
|
2 Lipiec, Sobota
|
Vasteras – Brage
|
|
1:3
|
|
AFC Eskilstuna – Brommapojkarna
|
|
3:1
|
|
3 Lipiec, Niedziela
|
Trelleborg – Norrby
|
|
2:1
|
|
4 Lipiec, Poniedziałek
|
Orgryte – Oerebro
|
|
2:0
|
|
Halmstad – Jonkopings
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 13
|
8 Lipiec, Piątek
|
Brommapojkarna – Dalkurd
|
|
5:0
|
|
Norrby – Vasteras
|
|
1:0
|
|
9 Lipiec, Sobota
|
Jonkopings – Ostersunds
|
|
1:0
|
|
Skovde AIK – Orgryte
|
|
2:1
|
|
Utsikten – Oesters
|
|
1:1
|
|
10 Lipiec, Niedziela
|
Brage – AFC Eskilstuna
|
|
1:1
|
|
11 Lipiec, Poniedziałek
|
Landskrona – Halmstad
|
|
2:1
|
|
Oerebro – Trelleborg
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
15 Lipiec, Piątek
|
Dalkurd – Oerebro
|
|
0:2
|
|
Skovde AIK – Brage
|
|
1:1
|
|
Ostersunds – Oesters
|
|
1:1
|
|
16 Lipiec, Sobota
|
Halmstad – Utsikten
|
|
4:1
|
|
Vasteras – Landskrona
|
|
3:0
|
|
17 Lipiec, Niedziela
|
AFC Eskilstuna – Trelleborg
|
|
1:0
|
|
18 Lipiec, Poniedziałek
|
Orgryte – Brommapojkarna
|
|
1:1
|
|
Norrby – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
22 Lipiec, Piątek
|
Landskrona – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
Brage – Halmstad
|
|
1:2
|
|
Jonkopings – Dalkurd
|
|
0:1
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Oerebro – Utsikten
|
|
2:0
|
|
Brommapojkarna – Norrby
|
|
5:2
|
|
24 Lipiec, Niedziela
|
Trelleborg – Skovde AIK
|
|
2:1
|
|
25 Lipiec, Poniedziałek
|
Oesters – AFC Eskilstuna
|
|
3:2
|
|
Orgryte – Vasteras
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
29 Lipiec, Piątek
|
Oerebro – Brage
|
|
1:3
|
|
Ostersunds – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Halmstad – Landskrona
|
|
2:1
|
|
Norrby – Trelleborg
|
|
2:3
|
|
AFC Eskilstuna – Dalkurd
|
|
0:0
|
|
Skovde AIK – Brommapojkarna
|
|
1:1
|
|
30 Lipiec, Sobota
|
Vasteras – Oesters
|
|
2:2
|
|
Utsikten – Orgryte
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 17
|
2 Sierpieñ, Wtorek
|
Landskrona – Skovde AIK
|
|
0:1
|
|
Trelleborg – Halmstad
|
|
0:4
|
|
Dalkurd – Norrby
|
|
2:1
|
|
Brommapojkarna – Oerebro
|
|
2:1
|
|
Brage – Ostersunds
|
|
1:0
|
|
3 Sierpieñ, Środa
|
Oesters – Utsikten
|
|
3:1
|
|
Jonkopings – Vasteras
|
|
2:1
|
|
4 Sierpieñ, Czwartek
|
Orgryte – AFC Eskilstuna
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
6 Sierpieñ, Sobota
|
Halmstad – Dalkurd
|
|
3:1
|
|
Ostersunds – Landskrona
|
|
3:1
|
|
7 Sierpieñ, Niedziela
|
Oerebro – Orgryte
|
|
0:1
|
|
AFC Eskilstuna – Jonkopings
|
|
0:2
|
|
Vasteras – Brommapojkarna
|
|
0:1
|
|
8 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Norrby – Brage
|
|
2:2
|
|
Utsikten – Trelleborg
|
|
0:0
|
|
Skovde AIK – Oesters
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 19
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Dalkurd – Orgryte
|
|
1:2
|
|
Jonkopings – Halmstad
|
|
0:5
|
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
Skovde AIK – Ostersunds
|
|
1:3
|
|
Utsikten – Norrby
|
|
1:1
|
|
14 Sierpieñ, Niedziela
|
Brage – Landskrona
|
|
1:1
|
|
Brommapojkarna – AFC Eskilstuna
|
|
1:0
|
|
15 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Oesters – Oerebro
|
|
1:1
|
|
Vasteras – Trelleborg
|
|
4:4
|
|
|
|
Kolejka 20
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Landskrona – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Ostersunds – Brommapojkarna
|
|
2:3
|
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Halmstad – Vasteras
|
|
1:1
|
|
Brage – Oesters
|
|
0:3
|
|
Trelleborg – Dalkurd
|
|
4:2
|
|
AFC Eskilstuna – Utsikten
|
|
3:1
|
|
22 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Orgryte – Norrby
|
|
5:1
|
|
Oerebro – Skovde AIK
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 21
|
25 Sierpieñ, Czwartek
|
Dalkurd – Brage
|
|
1:2
|
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Brommapojkarna – Halmstad
|
|
2:1
|
|
Landskrona – Trelleborg
|
|
2:1
|
|
Vasteras – Orgryte
|
|
1:1
|
|
Oesters – Ostersunds
|
|
2:1
|
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
Utsikten – Oerebro
|
|
1:2
|
|
Skovde AIK – Jonkopings
|
|
1:1
|
|
Norrby – AFC Eskilstuna
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
2 Wrzesieñ, Piątek
|
Ostersunds – Vasteras
|
|
2:2
|
|
Orgryte – Landskrona
|
|
0:1
|
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Oerebro – Norrby
|
|
0:0
|
|
Halmstad – Skovde AIK
|
|
3:2
|
|
4 Wrzesieñ, Niedziela
|
Brage – Utsikten
|
|
1:2
|
|
Dalkurd – Brommapojkarna
|
|
0:2
|
|
5 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Trelleborg – AFC Eskilstuna
|
|
0:1
|
|
Jonkopings – Oesters
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 23
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Vasteras – Skovde AIK
|
|
4:1
|
|
Brommapojkarna – Landskrona
|
|
3:0
|
|
Ostersunds – Oerebro
|
|
2:0
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Utsikten – Jonkopings
|
|
0:1
|
|
Oesters – Dalkurd
|
|
2:0
|
|
11 Wrzesieñ, Niedziela
|
Trelleborg – Orgryte
|
|
2:1
|
|
12 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Norrby – Halmstad
|
|
3:0
|
|
AFC Eskilstuna – Brage
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 24
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Orgryte – Ostersunds
|
|
0:1
|
|
Oerebro – Vasteras
|
|
5:2
|
|
Halmstad – Oesters
|
|
2:0
|
|
Dalkurd – Utsikten
|
|
4:1
|
|
Jonkopings – Brommapojkarna
|
|
1:2
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Brage – Trelleborg
|
|
1:2
|
|
Landskrona – Norrby
|
|
3:2
|
|
Skovde AIK – AFC Eskilstuna
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 25
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Orgryte – Brage
|
|
4:0
|
|
Landskrona – Dalkurd
|
|
3:1
|
|
AFC Eskilstuna – Oerebro
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – Halmstad
|
|
0:0
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Utsikten – Vasteras
|
|
0:2
|
|
Norrby – Skovde AIK
|
|
0:0
|
|
2 Pażdziernik, Niedziela
|
Trelleborg – Jonkopings
|
|
1:3
|
|
3 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Oesters – Brommapojkarna
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Skovde AIK – Trelleborg
|
|
3:1
|
|
Vasteras – Norrby
|
|
3:2
|
|
Oesters – Landskrona
|
|
0:0
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Brommapojkarna – Utsikten
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – AFC Eskilstuna
|
|
0:2
|
|
9 Pażdziernik, Niedziela
|
Oerebro – Dalkurd
|
|
1:3
|
|
10 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Halmstad – Orgryte
|
|
2:3
|
|
Jonkopings – Brage
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Norrby – Brommapojkarna
|
|
0:3
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Orgryte – Jonkopings
|
|
0:0
|
|
Dalkurd – Ostersunds
|
|
1:1
|
|
AFC Eskilstuna – Oesters
|
|
1:2
|
|
16 Pażdziernik, Niedziela
|
Utsikten – Halmstad
|
|
2:1
|
|
Landskrona – Vasteras
|
|
1:0
|
|
Trelleborg – Oerebro
|
|
2:1
|
|
17 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Brage – Skovde AIK
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Ostersunds – Trelleborg
|
|
2:0
|
|
Oesters – Orgryte
|
|
2:2
|
|
Landskrona – AFC Eskilstuna
|
|
1:1
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Skovde AIK – Utsikten
|
|
1:1
|
|
Vasteras – Dalkurd
|
|
4:1
|
|
23 Pażdziernik, Niedziela
|
Jonkopings – Norrby
|
|
2:1
|
|
24 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Brommapojkarna – Brage
|
|
3:2
|
|
Halmstad – Oerebro
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 29
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
Oerebro – Landskrona
|
|
2:2
|
|
Norrby – Oesters
|
|
2:0
|
|
Brage – Vasteras
|
|
0:2
|
|
Utsikten – Ostersunds
|
|
3:3
|
|
AFC Eskilstuna – Halmstad
|
|
2:0
|
|
Orgryte – Skovde AIK
|
|
3:0
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Trelleborg – Brommapojkarna
|
|
1:2
|
|
Dalkurd – Jonkopings
|
|
5:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
4 Listopad, Piątek
|
Halmstad – Brage
|
|
1:0
|
|
Brommapojkarna – Orgryte
|
|
3:1
|
|
Jonkopings – Oerebro
|
|
1:1
|
|
Landskrona – Utsikten
|
|
2:0
|
|
Oesters – Trelleborg
|
|
0:1
|
|
Ostersunds – Norrby
|
|
1:0
|
|
Skovde AIK – Dalkurd
|
|
2:2
|
|
Vasteras – AFC Eskilstuna
|
|
2:0
|
|
|