Kolejka 1
|
9 Marzec, Czwartek
|
Karmiotissa – Enosis
|
|
2:1
|
|
10 Marzec, Piątek
|
Anorthosis – Doxa Katokopia
|
|
3:1
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Nea Salamis – Akritas Chlorakas
|
|
4:1
|
|
12 Marzec, Niedziela
|
AEL Limassol – Olympiakos Nicosia
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
15 Marzec, Środa
|
Doxa Katokopia – Karmiotissa
|
|
2:0
|
|
16 Marzec, Czwartek
|
Akritas Chlorakas – Enosis
|
|
2:2
|
|
17 Marzec, Piątek
|
Nea Salamis – AEL Limassol
|
|
2:3
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Olympiakos Nicosia – Anorthosis
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 3
|
30 Marzec, Czwartek
|
Anorthosis – Nea Salamis
|
|
4:4
|
|
31 Marzec, Piątek
|
Karmiotissa – Olympiakos Nicosia
|
|
0:2
|
|
AEL Limassol – Akritas Chlorakas
|
|
2:2
|
|
2 Kwiecieñ, Niedziela
|
Enosis – Doxa Katokopia
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
6 Kwiecieñ, Czwartek
|
Nea Salamis – Karmiotissa
|
|
1:0
|
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
Akritas Chlorakas – Doxa Katokopia
|
|
1:2
|
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
AEL Limassol – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
Olympiakos Nicosia – Enosis
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 5
|
11 Kwiecieñ, Wtorek
|
Anorthosis – Akritas Chlorakas
|
|
2:3
|
|
Karmiotissa – AEL Limassol
|
|
2:0
|
|
12 Kwiecieñ, Środa
|
Enosis – Nea Salamis
|
|
0:0
|
|
Doxa Katokopia – Olympiakos Nicosia
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
17 Kwiecieñ, Poniedziałek
|
Akritas Chlorakas – Olympiakos Nicosia
|
|
2:1
|
|
Nea Salamis – Doxa Katokopia
|
|
1:1
|
|
18 Kwiecieñ, Wtorek
|
Anorthosis – Karmiotissa
|
|
0:0
|
|
AEL Limassol – Enosis
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 7
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
Olympiakos Nicosia – Nea Salamis
|
|
1:0
|
|
Doxa Katokopia – AEL Limassol
|
|
0:0
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Enosis – Anorthosis
|
|
0:0
|
|
23 Kwiecieñ, Niedziela
|
Karmiotissa – Akritas Chlorakas
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
27 Kwiecieñ, Czwartek
|
Akritas Chlorakas – Nea Salamis
|
|
1:0
|
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Enosis – Karmiotissa
|
|
0:1
|
|
Doxa Katokopia – Anorthosis
|
|
0:5
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Olympiakos Nicosia – AEL Limassol
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 9
|
2 Maj, Wtorek
|
Enosis – Akritas Chlorakas
|
|
5:1
|
|
Karmiotissa – Doxa Katokopia
|
|
2:1
|
|
3 Maj, Środa
|
AEL Limassol – Nea Salamis
|
|
3:3
|
|
Anorthosis – Olympiakos Nicosia
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
6 Maj, Sobota
|
Nea Salamis – Anorthosis
|
|
0:2
|
|
7 Maj, Niedziela
|
Olympiakos Nicosia – Karmiotissa
|
|
1:2
|
|
Doxa Katokopia – Enosis
|
|
0:1
|
|
8 Maj, Poniedziałek
|
Akritas Chlorakas – AEL Limassol
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 11
|
11 Maj, Czwartek
|
Enosis – Olympiakos Nicosia
|
|
3:0
|
|
Karmiotissa – Nea Salamis
|
|
1:1
|
|
12 Maj, Piątek
|
Anorthosis – AEL Limassol
|
|
2:0
|
|
14 Maj, Niedziela
|
Doxa Katokopia – Akritas Chlorakas
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
16 Maj, Wtorek
|
Nea Salamis – Enosis
|
|
4:2
|
|
AEL Limassol – Karmiotissa
|
|
3:0
|
|
18 Maj, Czwartek
|
Olympiakos Nicosia – Doxa Katokopia
|
|
1:2
|
|
Akritas Chlorakas – Anorthosis
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 13
|
19 Maj, Piątek
|
Enosis – AEL Limassol
|
|
3:0
|
|
21 Maj, Niedziela
|
Olympiakos Nicosia – Akritas Chlorakas
|
|
2:2
|
|
22 Maj, Poniedziałek
|
Doxa Katokopia – Nea Salamis
|
|
0:1
|
|
Karmiotissa – Anorthosis
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
25 Maj, Czwartek
|
Nea Salamis – Olympiakos Nicosia
|
|
3:2
|
|
26 Maj, Piątek
|
Akritas Chlorakas – Karmiotissa
|
|
0:0
|
|
28 Maj, Niedziela
|
Anorthosis – Enosis
|
|
1:0
|
|
AEL Limassol – Doxa Katokopia
|
|
1:1
|
|
|