Kolejka 1
|
26 Lipiec, Piątek
|
Bełchatów – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Radomiak – Tychy
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Jastrzębie
|
|
0:0
|
|
Nieciecza – Sandecja
|
|
3:0
|
|
Wigry Suwalki – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Odra Opole
|
|
0:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow
|
|
5:0
|
|
Stal Mielec – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
2 Sierpieñ, Piątek
|
Radomiak – Olsztyn
|
|
2:1
|
|
Chrobry Glogow – Nieciecza
|
|
0:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz
|
|
0:1
|
|
Sandecja – Miedz Legnica
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Wigry Suwalki
|
|
1:1
|
|
Odra Opole – Puszcza Niepołomice
|
|
0:1
|
|
Warta Poznan – Bełchatów
|
|
1:0
|
|
Jastrzębie – Tychy
|
|
2:1
|
|
4 Sierpieñ, Niedziela
|
Chojniczanka – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 3
|
9 Sierpieñ, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Sandecja
|
|
1:2
|
|
Tychy – Odra Opole
|
|
4:1
|
|
Nieciecza – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:0
|
|
Wigry Suwalki – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka
|
|
3:5
|
|
Bełchatów – Radomiak
|
|
3:0
|
|
Olsztyn – Jastrzębie
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Chrobry Glogow
|
|
2:1
|
|
11 Sierpieñ, Niedziela
|
Bielsko-Biała – Stal Mielec
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
16 Sierpieñ, Piątek
|
Odra Opole – Olsztyn
|
|
0:1
|
|
16 Sierpieñ, Piątek
|
Radomiak – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
Chrobry Glogow – Puszcza Niepołomice
|
|
0:1
|
|
Chojniczanka – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Wigry Suwalki – Bielsko-Biała
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Tychy
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
Jastrzębie – Bełchatów
|
|
1:1
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
20 Sierpieñ, Wtorek
|
Puszcza Niepołomice – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
Tychy – Chrobry Glogow
|
|
5:1
|
|
Nieciecza – Stal Mielec
|
|
1:2
|
|
Miedz Legnica – Chojniczanka
|
|
3:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Bielsko-Biała
|
|
2:1
|
|
Bełchatów – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Radomiak – Jastrzębie
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Sandecja
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
23 Sierpieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Chojniczanka – Puszcza Niepołomice
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Bełchatów
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Miedz Legnica
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Radomiak
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Jastrzębie
|
|
1:1
|
|
Bielsko-Biała – Olimpia Grudziadz
|
|
2:1
|
|
25 Sierpieñ, Niedziela
|
Zaglebie Sosnowiec – Tychy
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 7
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:3
|
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Stal Mielec
|
|
0:1
|
|
Tychy – Chojniczanka
|
|
1:1
|
|
Nieciecza – Bielsko-Biała
|
|
2:2
|
|
Miedz Legnica – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Warta Poznan
|
|
2:1
|
|
Bełchatów – Chrobry Glogow
|
|
1:2
|
|
Jastrzębie – Odra Opole
|
|
2:0
|
|
Radomiak – Sandecja
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
6 Wrzesieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Radomiak
|
|
0:2
|
|
Wigry Suwalki – Puszcza Niepołomice
|
|
2:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Bełchatów
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Jastrzębie
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Olsztyn
|
|
1:3
|
|
17 Wrzesieñ, Wtorek
|
Olimpia Grudziadz – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Stal Mielec – Tychy
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Odra Opole
|
|
3:0
|
|
Bielsko-Biała – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 9
|
12 Wrzesieñ, Czwartek
|
Bełchatów – Chojniczanka
|
|
0:3
|
|
13 Wrzesieñ, Piątek
|
Tychy – Wigry Suwalki
|
|
2:1
|
|
Jastrzębie – Chrobry Glogow
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Sandecja
|
|
1:1
|
|
Radomiak – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Puszcza Niepołomice – Bielsko-Biała
|
|
0:1
|
|
Nieciecza – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
15 Wrzesieñ, Niedziela
|
Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
20 Wrzesieñ, Piątek
|
Chojniczanka – Radomiak
|
|
1:3
|
|
Nieciecza – Miedz Legnica
|
|
0:1
|
|
Wigry Suwalki – Olsztyn
|
|
0:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Jastrzębie
|
|
2:4
|
|
Olimpia Grudziadz – Puszcza Niepołomice
|
|
1:1
|
|
Sandecja – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Bełchatów
|
|
1:0
|
|
Chrobry Glogow – Odra Opole
|
|
3:2
|
|
22 Wrzesieñ, Niedziela
|
Bielsko-Biała – Tychy
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 11
|
27 Wrzesieñ, Piątek
|
Sandecja – Chrobry Glogow
|
|
3:2
|
|
27 Wrzesieñ, Piątek
|
Radomiak – Stal Mielec
|
|
2:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Nieciecza
|
|
0:3
|
|
Tychy – Olimpia Grudziadz
|
|
2:3
|
|
Odra Opole – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Miedz Legnica
|
|
2:1
|
|
Bełchatów – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Olsztyn – Bielsko-Biała
|
|
1:0
|
|
Jastrzębie – Chojniczanka
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
4 Pażdziernik, Piątek
|
Stal Mielec – Jastrzębie
|
|
3:1
|
|
4 Pażdziernik, Piątek
|
Chojniczanka – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Nieciecza – Tychy
|
|
4:3
|
|
Wigry Suwalki – Radomiak
|
|
1:4
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Sandecja
|
|
3:1
|
|
Miedz Legnica – Puszcza Niepołomice
|
|
1:0
|
|
Olimpia Grudziadz – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Bielsko-Biała – Bełchatów
|
|
4:0
|
|
Chrobry Glogow – Warta Poznan
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 13
|
11 Pażdziernik, Piątek
|
Radomiak – Bielsko-Biała
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Chojniczanka
|
|
4:4
|
|
Bełchatów – Olimpia Grudziadz
|
|
1:0
|
|
Olsztyn – Nieciecza
|
|
1:1
|
|
21 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Tychy – Miedz Legnica
|
|
4:1
|
|
Jastrzębie – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Warta Poznan
|
|
0:2
|
|
22 Pażdziernik, Wtorek
|
Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec
|
|
3:0
|
|
23 Pażdziernik, Środa
|
Odra Opole – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
17 Pażdziernik, Czwartek
|
Chojniczanka – Chrobry Glogow
|
|
0:1
|
|
Miedz Legnica – Olsztyn
|
|
4:1
|
|
18 Pażdziernik, Piątek
|
Nieciecza – Bełchatów
|
|
2:1
|
|
Stal Mielec – Sandecja
|
|
5:1
|
|
Bielsko-Biała – Jastrzębie
|
|
0:2
|
|
Olimpia Grudziadz – Radomiak
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Odra Opole
|
|
1:0
|
|
Puszcza Niepołomice – Tychy
|
|
2:1
|
|
Warta Poznan – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 15
|
25 Pażdziernik, Piątek
|
Radomiak – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Tychy – Warta Poznan
|
|
1:1
|
|
Chrobry Glogow – Stal Mielec
|
|
1:0
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka
|
|
3:3
|
|
Sandecja – Wigry Suwalki
|
|
1:0
|
|
Odra Opole – Bielsko-Biała
|
|
0:2
|
|
Bełchatów – Miedz Legnica
|
|
1:1
|
|
Olsztyn – Puszcza Niepołomice
|
|
0:0
|
|
Jastrzębie – Olimpia Grudziadz
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
1 Listopad, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Bełchatów
|
|
1:4
|
|
Tychy – Olsztyn
|
|
1:0
|
|
Nieciecza – Jastrzębie
|
|
2:2
|
|
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow
|
|
1:1
|
|
Miedz Legnica – Radomiak
|
|
3:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Odra Opole
|
|
3:1
|
|
Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec
|
|
1:1
|
|
Warta Poznan – Chojniczanka
|
|
2:0
|
|
Bielsko-Biała – Sandecja
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 17
|
8 Listopad, Piątek
|
Radomiak – Puszcza Niepołomice
|
|
1:1
|
|
Chojniczanka – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki
|
|
2:0
|
|
Sandecja – Olimpia Grudziadz
|
|
3:1
|
|
Odra Opole – Nieciecza
|
|
2:0
|
|
Bełchatów – Tychy
|
|
1:4
|
|
Jastrzębie – Miedz Legnica
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Warta Poznan
|
|
1:3
|
|
10 Listopad, Niedziela
|
Chrobry Glogow – Bielsko-Biała
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
15 Listopad, Piątek
|
Tychy – Radomiak
|
|
2:2
|
|
Chojniczanka – Wigry Suwalki
|
|
1:3
|
|
Sandecja – Nieciecza
|
|
2:2
|
|
Olsztyn – Bełchatów
|
|
0:1
|
|
Bielsko-Biała – Zaglebie Sosnowiec
|
|
4:1
|
|
17 Listopad, Niedziela
|
Warta Poznan – Stal Mielec
|
|
0:2
|
|
25 Listopad, Poniedziałek
|
Jastrzębie – Puszcza Niepołomice
|
|
1:1
|
|
26 Listopad, Wtorek
|
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz
|
|
2:2
|
|
Odra Opole – Miedz Legnica
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 19
|
22 Listopad, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Odra Opole
|
|
1:2
|
|
Tychy – Jastrzębie
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Chrobry Glogow
|
|
4:0
|
|
Bielsko-Biała – Chojniczanka
|
|
2:1
|
|
Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec
|
|
2:1
|
|
Miedz Legnica – Sandecja
|
|
1:3
|
|
Wigry Suwalki – Stal Mielec
|
|
0:3
|
|
Bełchatów – Warta Poznan
|
|
1:2
|
|
24 Listopad, Niedziela
|
Olsztyn – Radomiak
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
29 Listopad, Piątek
|
Chrobry Glogow – Miedz Legnica
|
|
0:2
|
|
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz
|
|
1:3
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Nieciecza
|
|
1:0
|
|
Sandecja – Puszcza Niepołomice
|
|
0:1
|
|
Odra Opole – Tychy
|
|
0:0
|
|
Warta Poznan – Wigry Suwalki
|
|
3:0
|
|
Jastrzębie – Olsztyn
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Bielsko-Biała
|
|
2:1
|
|
1 Grudzieñ, Niedziela
|
Radomiak – Bełchatów
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 21
|
28 Luty, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Chrobry Glogow
|
|
1:3
|
|
Tychy – Sandecja
|
|
2:2
|
|
Nieciecza – Chojniczanka
|
|
1:2
|
|
Warta Poznan – Radomiak
|
|
3:0
|
|
Bielsko-Biała – Wigry Suwalki
|
|
4:0
|
|
Bełchatów – Jastrzębie
|
|
0:0
|
|
Olsztyn – Odra Opole
|
|
4:2
|
|
Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec
|
|
0:2
|
|
1 Marzec, Niedziela
|
Olimpia Grudziadz – Stal Mielec
|
|
0:5
|
|
|
|
Kolejka 22
|
5 Marzec, Czwartek
|
Odra Opole – Bełchatów
|
|
1:0
|
|
6 Marzec, Piątek
|
Chojniczanka – Miedz Legnica
|
|
2:5
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice
|
|
3:5
|
|
Sandecja – Olsztyn
|
|
3:0
|
|
Jastrzębie – Radomiak
|
|
3:2
|
|
Chrobry Glogow – Tychy
|
|
5:1
|
|
7 Marzec, Sobota
|
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz
|
|
1:2
|
|
Stal Mielec – Nieciecza
|
|
0:3
|
|
9 Marzec, Poniedziałek
|
Bielsko-Biała – Warta Poznan
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 23
|
13 Marzec, Piątek
|
Radomiak – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepołomice – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Bielsko-Biała
|
|
PSTP
|
|
Bełchatów – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Jastrzębie – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 24
|
20 Marzec, Piątek
|
Chrobry Glogow – Bełchatów
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Jastrzębie
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Bielsko-Biała – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 25
|
27 Marzec, Piątek
|
Radomiak – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepołomice – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Bielsko-Biała
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
Bełchatów – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Jastrzębie – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 26
|
3 Kwiecieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Jastrzębie
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Bełchatów
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 27
|
10 Kwiecieñ, Piątek
|
Radomiak – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepołomice – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Bielsko-Biała
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Bełchatów – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Jastrzębie – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 28
|
17 Kwiecieñ, Piątek
|
Chrobry Glogow – Sandecja
|
|
PSTP
|
|
Chojniczanka – Jastrzębie
|
|
PSTP
|
|
Nieciecza – Puszcza Niepołomice
|
|
PSTP
|
|
Wigry Suwalki – Bełchatów
|
|
PSTP
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Odra Opole
|
|
PSTP
|
|
Miedz Legnica – Warta Poznan
|
|
PSTP
|
|
Olimpia Grudziadz – Tychy
|
|
PSTP
|
|
Stal Mielec – Radomiak
|
|
PSTP
|
|
Bielsko-Biała – Olsztyn
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 29
|
24 Kwiecieñ, Piątek
|
Radomiak – Wigry Suwalki
|
|
PSTP
|
|
Puszcza Niepołomice – Miedz Legnica
|
|
PSTP
|
|
Tychy – Nieciecza
|
|
PSTP
|
|
Sandecja – Zaglebie Sosnowiec
|
|
PSTP
|
|
Odra Opole – Chojniczanka
|
|
PSTP
|
|
Warta Poznan – Chrobry Glogow
|
|
PSTP
|
|
Bełchatów – Bielsko-Biała
|
|
PSTP
|
|
Olsztyn – Olimpia Grudziadz
|
|
PSTP
|
|
Jastrzębie – Stal Mielec
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 30
|
1 Maj, Piątek
|
Chojniczanka – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Jastrzębie
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Tychy
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Bełchatów
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Puszcza Niepołomice
|
|
- : -
|
|
Bielsko-Biała – Radomiak
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 31
|
8 Maj, Piątek
|
Radomiak – Olimpia Grudziadz
|
|
- : -
|
|
Tychy – Puszcza Niepołomice
|
|
- : -
|
|
Chrobry Glogow – Chojniczanka
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Warta Poznan
|
|
- : -
|
|
Sandecja – Stal Mielec
|
|
- : -
|
|
Odra Opole – Wigry Suwalki
|
|
- : -
|
|
Bełchatów – Nieciecza
|
|
- : -
|
|
Olsztyn – Miedz Legnica
|
|
- : -
|
|
Jastrzębie – Bielsko-Biała
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 32
|
15 Maj, Piątek
|
Puszcza Niepołomice – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Chojniczanka – Zaglebie Sosnowiec
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Radomiak
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Bełchatów
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Jastrzębie
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Tychy
|
|
- : -
|
|
Bielsko-Biała – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 33
|
22 Maj, Piątek
|
Radomiak – Miedz Legnica
|
|
- : -
|
|
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki
|
|
- : -
|
|
Chojniczanka – Warta Poznan
|
|
- : -
|
|
Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec
|
|
- : -
|
|
Sandecja – Bielsko-Biała
|
|
- : -
|
|
Odra Opole – Olimpia Grudziadz
|
|
- : -
|
|
Bełchatów – Puszcza Niepołomice
|
|
- : -
|
|
Olsztyn – Tychy
|
|
- : -
|
|
Jastrzębie – Nieciecza
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 34
|
29 Maj, Piątek
|
Tychy – Bełchatów
|
|
- : -
|
|
Nieciecza – Odra Opole
|
|
- : -
|
|
Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec
|
|
- : -
|
|
Miedz Legnica – Jastrzębie
|
|
- : -
|
|
Olimpia Grudziadz – Sandecja
|
|
- : -
|
|
Stal Mielec – Chojniczanka
|
|
- : -
|
|
Warta Poznan – Olsztyn
|
|
- : -
|
|
Bielsko-Biała – Chrobry Glogow
|
|
- : -
|
|
Puszcza Niepołomice – Radomiak
|
|
- : -
|
|
|