1 Септември, Събота
|
Aq Bars – SKA
|
|
1:6
|
|
2 Септември, Неделя
|
Traktor – CSKA Moscow
|
|
0:3
|
|
Metallurg Mg – Slovan Bratislava
|
|
5:1
|
|
Avtomobilist – Dynamo Riga
|
|
4:2
|
|
Severstal – Сибир
|
|
3:2
|
|
Dynamo Moscow – Salavat Yulaev
|
|
2:3
|
|
Спартак Москва – Amur
|
|
6:3
|
|
Lokomotiv Y – Avangard
|
|
0:4
|
|
3 Септември, Понеделник
|
Jokerit – Кунлун
|
|
6:3
|
|
Aq Bars – Dynamo Mn
|
|
2:0
|
|
Neftekhimik – Vityaz
|
|
0:1
|
|
Torpedo NN – SKA
|
|
4:3
|
|
Sochi – Admiral
|
|
4:5
|
|
4 Септември, Вторник
|
Metallurg Mg – Dynamo Riga
|
|
1:2
|
|
Traktor – Slovan Bratislava
|
|
3:0
|
|
Avtomobilist – CSKA Moscow
|
|
3:1
|
|
Lokomotiv Y – Сибир
|
|
5:0
|
|
Severstal – Salavat Yulaev
|
|
4:5
|
|
Dynamo Moscow – Avangard
|
|
1:5
|
|
5 Септември, Сряда
|
Jokerit – Amur
|
|
3:1
|
|
Torpedo NN – Dynamo Mn
|
|
3:2
|
|
Neftekhimik – Barys
|
|
1:6
|
|
Aq Bars – Vityaz
|
|
3:5
|
|
Sochi – Кунлун
|
|
2:1
|
|
Спартак Москва – Admiral
|
|
3:1
|
|
6 Септември, Четвъртък
|
Metallurg Mg – CSKA Moscow
|
|
1:2
|
|
Avtomobilist – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
Severstal – Avangard
|
|
1:4
|
|
Lokomotiv Y – Salavat Yulaev
|
|
4:2
|
|
Dynamo Moscow – Сибир
|
|
6:3
|
|
7 Септември, Петък
|
Jokerit – Admiral
|
|
4:1
|
|
Torpedo NN – Vityaz
|
|
4:1
|
|
Neftekhimik – Dynamo Mn
|
|
2:1
|
|
Aq Bars – Barys
|
|
4:3
|
|
Спартак Москва – Кунлун
|
|
1:2
|
|
Sochi – Amur
|
|
4:1
|
|
8 Септември, Събота
|
Dynamo Riga – Сибир
|
|
3:0
|
|
SKA – Salavat Yulaev
|
|
1:4
|
|
Dynamo Moscow – CSKA Moscow
|
|
1:3
|
|
9 Септември, Неделя
|
Metallurg Mg – Кунлун
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Admiral
|
|
2:1
|
|
Dynamo Riga – Severstal
|
|
2:3
|
|
Torpedo NN – Barys
|
|
6:5
|
|
Slovan Bratislava – Lokomotiv Y
|
|
1:4
|
|
10 Септември, Понеделник
|
Avangard – Neftekhimik
|
|
4:2
|
|
SKA – Sochi
|
|
3:1
|
|
Vityaz – Спартак Москва
|
|
2:3
|
|
Dynamo Mn – Jokerit
|
|
1:4
|
|
11 Септември, Вторник
|
Сибир – Avtomobilist
|
|
1:4
|
|
Traktor – Metallurg Mg
|
|
1:2
|
|
CSKA Moscow – Lokomotiv Y
|
|
1:3
|
|
Slovan Bratislava – Severstal
|
|
2:1
|
|
Dynamo Riga – Dynamo Moscow
|
|
4:2
|
|
12 Септември, Сряда
|
Amur – Admiral
|
|
3:1
|
|
Barys – Neftekhimik
|
|
4:5
|
|
Salavat Yulaev – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Dynamo Mn – Спартак Москва
|
|
3:1
|
|
Vityaz – Sochi
|
|
3:1
|
|
SKA – Jokerit
|
|
4:3
|
|
Avangard – Aq Bars
|
|
2:1
|
|
13 Септември, Четвъртък
|
Traktor – Avtomobilist
|
|
1:4
|
|
Avangard – Metallurg Mg
|
|
0:1
|
|
CSKA Moscow – Severstal
|
|
1:2
|
|
Slovan Bratislava – Dynamo Moscow
|
|
3:2
|
|
14 Септември, Петък
|
Сибир – Neftekhimik
|
|
3:4
|
|
Barys – Torpedo NN
|
|
4:1
|
|
Salavat Yulaev – Aq Bars
|
|
4:5
|
|
SKA – Спартак Москва
|
|
2:1
|
|
Vityaz – Jokerit
|
|
1:4
|
|
Dynamo Mn – Sochi
|
|
1:3
|
|
15 Септември, Събота
|
Metallurg Mg – Traktor
|
|
5:6
|
|
Lokomotiv Y – Severstal
|
|
4:1
|
|
Vityaz – Slovan Bratislava
|
|
6:4
|
|
16 Септември, Неделя
|
Кунлун – Dynamo Riga
|
|
2:4
|
|
Сибир – Torpedo NN
|
|
2:3
|
|
Barys – Aq Bars
|
|
4:3
|
|
Salavat Yulaev – Neftekhimik
|
|
1:3
|
|
17 Септември, Понеделник
|
Amur – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
Admiral – CSKA Moscow
|
|
3:4
|
|
Кунлун – Slovan Bratislava
|
|
4:3
|
|
Jokerit – Traktor
|
|
8:0
|
|
Sochi – Metallurg Mg
|
|
1:2
|
|
Спартак Москва – Avtomobilist
|
|
2:4
|
|
18 Септември, Вторник
|
Barys – Avangard
|
|
3:4
|
|
Salavat Yulaev – Сибир
|
|
3:1
|
|
Torpedo NN – Aq Bars
|
|
2:4
|
|
Severstal – SKA
|
|
0:5
|
|
Lokomotiv Y – Dynamo Mn
|
|
1:2
|
|
Dynamo Moscow – Vityaz
|
|
4:2
|
|
19 Септември, Сряда
|
Amur – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
Admiral – Dynamo Riga
|
|
2:3
|
|
Кунлун – CSKA Moscow
|
|
0:3
|
|
Jokerit – Metallurg Mg
|
|
5:3
|
|
Спартак Москва – Traktor
|
|
6:1
|
|
Sochi – Avtomobilist
|
|
1:5
|
|
20 Септември, Четвъртък
|
Сибир – Avangard
|
|
1:3
|
|
Lokomotiv Y – Vityaz
|
|
4:3
|
|
Severstal – Dynamo Mn
|
|
1:4
|
|
Dynamo Moscow – SKA
|
|
0:4
|
|
21 Септември, Петък
|
Amur – CSKA Moscow
|
|
0:4
|
|
Admiral – Slovan Bratislava
|
|
4:5
|
|
Jokerit – Avtomobilist
|
|
0:3
|
|
Torpedo NN – Metallurg Mg
|
|
3:2
|
|
Neftekhimik – Aq Bars
|
|
1:2
|
|
Sochi – Traktor
|
|
3:4
|
|
22 Септември, Събота
|
Salavat Yulaev – Barys
|
|
7:3
|
|
Avangard – Кунлун
|
|
4:2
|
|
Dynamo Moscow – Dynamo Mn
|
|
5:2
|
|
Lokomotiv Y – SKA
|
|
0:2
|
|
Severstal – Vityaz
|
|
2:1
|
|
23 Септември, Неделя
|
Dynamo Riga – Спартак Москва
|
|
1:3
|
|
24 Септември, Понеделник
|
Traktor – Salavat Yulaev
|
|
0:5
|
|
Neftekhimik – Кунлун
|
|
0:2
|
|
Aq Bars – Сибир
|
|
3:2
|
|
Dynamo Moscow – Barys
|
|
2:3
|
|
Avangard – Amur
|
|
4:3
|
|
25 Септември, Вторник
|
Metallurg Mg – Severstal
|
|
2:1
|
|
Avtomobilist – Lokomotiv Y
|
|
5:4
|
|
CSKA Moscow – Sochi
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – Спартак Москва
|
|
1:4
|
|
Dynamo Riga – Jokerit
|
|
2:1
|
|
26 Септември, Сряда
|
Aq Bars – Кунлун
|
|
3:4
|
|
Neftekhimik – Amur
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Admiral
|
|
5:1
|
|
SKA – Сибир
|
|
5:0
|
|
Vityaz – Barys
|
|
3:4
|
|
Dynamo Mn – Salavat Yulaev
|
|
1:3
|
|
27 Септември, Четвъртък
|
Metallurg Mg – Dynamo Moscow
|
|
6:5
|
|
Traktor – Lokomotiv Y
|
|
1:2
|
|
Avtomobilist – Severstal
|
|
4:0
|
|
Dynamo Riga – Sochi
|
|
1:4
|
|
Slovan Bratislava – Jokerit
|
|
3:5
|
|
CSKA Moscow – Спартак Москва
|
|
2:1
|
|
28 Септември, Петък
|
Torpedo NN – Кунлун
|
|
3:2
|
|
Neftekhimik – Admiral
|
|
1:2
|
|
Aq Bars – Amur
|
|
3:1
|
|
SKA – Avangard
|
|
2:3
|
|
Vityaz – Salavat Yulaev
|
|
3:2
|
|
Dynamo Mn – Сибир
|
|
5:1
|
|
29 Септември, Събота
|
Avtomobilist – Dynamo Moscow
|
|
1:0
|
|
Traktor – Severstal
|
|
2:1
|
|
Metallurg Mg – Lokomotiv Y
|
|
3:2
|
|
Dynamo Riga – Barys
|
|
3:7
|
|
Slovan Bratislava – Sochi
|
|
1:4
|
|
30 Септември, Неделя
|
Torpedo NN – Amur
|
|
4:3
|
|
Aq Bars – Admiral
|
|
4:2
|
|
Vityaz – Сибир
|
|
3:4
|
|
Dynamo Mn – Avangard
|
|
1:2
|
|
1 Октомври, Понеделник
|
Salavat Yulaev – CSKA Moscow
|
|
1:2
|
|
Traktor – Dynamo Moscow
|
|
1:0
|
|
Jokerit – Sochi
|
|
4:2
|
|
2 Октомври, Вторник
|
Lokomotiv Y – Neftekhimik
|
|
2:4
|
|
Спартак Москва – SKA
|
|
0:6
|
|
Vityaz – Avangard
|
|
0:6
|
|
3 Октомври, Сряда
|
Кунлун – Metallurg Mg
|
|
1:3
|
|
Admiral – Avtomobilist
|
|
3:5
|
|
Barys – CSKA Moscow
|
|
2:3
|
|
4 Октомври, Четвъртък
|
Lokomotiv Y – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Severstal – Neftekhimik
|
|
3:4
|
|
Sochi – SKA
|
|
1:3
|
|
Dynamo Moscow – Aq Bars
|
|
1:2
|
|
Спартак Москва – Dynamo Mn
|
|
4:3
|
|
5 Октомври, Петък
|
Кунлун – Traktor
|
|
2:0
|
|
Amur – Avtomobilist
|
|
2:5
|
|
Admiral – Metallurg Mg
|
|
3:4
|
|
Сибир – CSKA Moscow
|
|
0:2
|
|
Salavat Yulaev – Slovan Bratislava
|
|
4:1
|
|
Avangard – Dynamo Riga
|
|
5:2
|
|
6 Октомври, Събота
|
Sochi – Dynamo Mn
|
|
4:3
|
|
Jokerit – SKA
|
|
2:6
|
|
Спартак Москва – Vityaz
|
|
2:3
|
|
Dynamo Moscow – Neftekhimik
|
|
3:0
|
|
Lokomotiv Y – Aq Bars
|
|
2:1
|
|
Severstal – Torpedo NN
|
|
2:1
|
|
7 Октомври, Неделя
|
Amur – Metallurg Mg
|
|
3:4
|
|
Admiral – Traktor
|
|
2:7
|
|
Кунлун – Avtomobilist
|
|
2:5
|
|
Сибир – Dynamo Riga
|
|
6:3
|
|
Barys – Slovan Bratislava
|
|
3:0
|
|
Avangard – CSKA Moscow
|
|
2:4
|
|
8 Октомври, Понеделник
|
Jokerit – Dynamo Mn
|
|
5:3
|
|
Severstal – Aq Bars
|
|
0:2
|
|
Dynamo Moscow – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Sochi – Vityaz
|
|
2:3
|
|
9 Октомври, Вторник
|
Amur – Traktor
|
|
3:1
|
|
Admiral – Кунлун
|
|
2:3
|
|
Сибир – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Barys – Dynamo Riga
|
|
3:1
|
|
Salavat Yulaev – Avangard
|
|
3:2
|
|
Neftekhimik – Спартак Москва
|
|
4:1
|
|
10 Октомври, Сряда
|
Metallurg Mg – Avtomobilist
|
|
1:4
|
|
Jokerit – Vityaz
|
|
4:1
|
|
CSKA Moscow – Dynamo Moscow
|
|
5:1
|
|
SKA – Lokomotiv Y
|
|
0:1
|
|
11 Октомври, Четвъртък
|
Salavat Yulaev – Traktor
|
|
5:0
|
|
Torpedo NN – Sochi
|
|
2:3
|
|
Aq Bars – Спартак Москва
|
|
1:0
|
|
Avangard – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
12 Октомври, Петък
|
Avtomobilist – Сибир
|
|
4:1
|
|
CSKA Moscow – Admiral
|
|
2:1
|
|
SKA – Severstal
|
|
2:0
|
|
Dynamo Mn – Lokomotiv Y
|
|
2:5
|
|
Dynamo Riga – Кунлун
|
|
1:3
|
|
13 Октомври, Събота
|
Torpedo NN – Спартак Москва
|
|
1:3
|
|
Neftekhimik – Jokerit
|
|
2:1
|
|
Aq Bars – Sochi
|
|
5:1
|
|
14 Октомври, Неделя
|
Avtomobilist – Salavat Yulaev
|
|
1:0
|
|
Metallurg Mg – Сибир
|
|
0:2
|
|
CSKA Moscow – Amur
|
|
5:0
|
|
Dynamo Mn – Severstal
|
|
1:2
|
|
Dynamo Riga – Admiral
|
|
2:0
|
|
Avangard – Barys
|
|
5:3
|
|
Dynamo Moscow – Lokomotiv Y
|
|
0:3
|
|
Slovan Bratislava – Кунлун
|
|
4:3
|
|
15 Октомври, Понеделник
|
Neftekhimik – Sochi
|
|
2:4
|
|
16 Октомври, Вторник
|
Avtomobilist – Barys
|
|
1:2
|
|
Traktor – Сибир
|
|
2:1
|
|
Metallurg Mg – Salavat Yulaev
|
|
1:2
|
|
Dynamo Riga – Amur
|
|
0:1
|
|
CSKA Moscow – Кунлун
|
|
3:4
|
|
Aq Bars – Jokerit
|
|
2:3
|
|
Vityaz – Severstal
|
|
4:1
|
|
Dynamo Mn – Dynamo Moscow
|
|
1:3
|
|
Slovan Bratislava – Admiral
|
|
4:3
|
|
18 Октомври, Четвъртък
|
Traktor – Barys
|
|
4:5
|
|
Metallurg Mg – Avangard
|
|
4:1
|
|
Lokomotiv Y – Admiral
|
|
4:0
|
|
Torpedo NN – Jokerit
|
|
4:5
|
|
Спартак Москва – Dynamo Riga
|
|
2:3
|
|
SKA – Dynamo Moscow
|
|
3:2
|
|
Aq Bars – Salavat Yulaev
|
|
3:1
|
|
Vityaz – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Amur
|
|
2:1
|
|
19 Октомври, Петък
|
Severstal – Avtomobilist
|
|
1:3
|
|
Sochi – CSKA Moscow
|
|
1:2
|
|
20 Октомври, Събота
|
Кунлун – Neftekhimik
|
|
2:4
|
|
Сибир – Dynamo Mn
|
|
6:0
|
|
Traktor – Avangard
|
|
2:1
|
|
Спартак Москва – Slovan Bratislava
|
|
4:1
|
|
Vityaz – Dynamo Riga
|
|
1:2
|
|
21 Октомври, Неделя
|
SKA – CSKA Moscow
|
|
1:2
|
|
Lokomotiv Y – Avtomobilist
|
|
1:2
|
|
Severstal – Metallurg Mg
|
|
1:2
|
|
22 Октомври, Понеделник
|
Admiral – Neftekhimik
|
|
4:1
|
|
Amur – Torpedo NN
|
|
3:4
|
|
Сибир – Aq Bars
|
|
0:1
|
|
Barys – Dynamo Mn
|
|
3:1
|
|
Jokerit – Dynamo Riga
|
|
7:3
|
|
Спартак Москва – Dynamo Moscow
|
|
4:2
|
|
Sochi – Slovan Bratislava
|
|
4:2
|
|
23 Октомври, Вторник
|
Lokomotiv Y – Metallurg Mg
|
|
3:2
|
|
Severstal – Traktor
|
|
4:0
|
|
24 Октомври, Сряда
|
Amur – Neftekhimik
|
|
5:3
|
|
Admiral – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Кунлун – Aq Bars
|
|
3:0
|
|
Сибир – Vityaz
|
|
4:2
|
|
Salavat Yulaev – SKA
|
|
2:1
|
|
Avangard – Dynamo Mn
|
|
4:3
|
|
25 Октомври, Четвъртък
|
Avtomobilist – Metallurg Mg
|
|
5:3
|
|
Lokomotiv Y – Traktor
|
|
1:0
|
|
Sochi – Dynamo Moscow
|
|
1:5
|
|
26 Октомври, Петък
|
Amur – Aq Bars
|
|
2:4
|
|
Кунлун – Torpedo NN
|
|
1:2
|
|
Barys – Vityaz
|
|
3:1
|
|
Jokerit – Спартак Москва
|
|
4:3
|
|
Slovan Bratislava – CSKA Moscow
|
|
0:9
|
|
Dynamo Riga – SKA
|
|
1:2
|
|
27 Октомври, Събота
|
Neftekhimik – Traktor
|
|
4:1
|
|
28 Октомври, Неделя
|
Admiral – Aq Bars
|
|
1:5
|
|
Barys – Сибир
|
|
5:2
|
|
Salavat Yulaev – Vityaz
|
|
2:1
|
|
Avtomobilist – Спартак Москва
|
|
2:1
|
|
Jokerit – Severstal
|
|
3:2
|
|
Avangard – Torpedo NN
|
|
1:3
|
|
Slovan Bratislava – SKA
|
|
0:7
|
|
29 Октомври, Понеделник
|
Salavat Yulaev – Dynamo Moscow
|
|
2:3
|
|
Lokomotiv Y – Sochi
|
|
1:2
|
|
Dynamo Mn – Amur
|
|
3:6
|
|
30 Октомври, Вторник
|
Barys – Admiral
|
|
2:0
|
|
Traktor – Спартак Москва
|
|
4:1
|
|
SKA – Кунлун
|
|
5:1
|
|
CSKA Moscow – Сибир
|
|
4:2
|
|
31 Октомври, Сряда
|
Metallurg Mg – Sochi
|
|
4:1
|
|
Avtomobilist – Jokerit
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – Dynamo Moscow
|
|
3:4
|
|
Vityaz – Amur
|
|
4:1
|
|
1 Ноември, Четвъртък
|
Barys – Traktor
|
|
3:4
|
|
Salavat Yulaev – Спартак Москва
|
|
3:4
|
|
Torpedo NN – Severstal
|
|
7:2
|
|
Slovan Bratislava – Сибир
|
|
3:2
|
|
Dynamo Mn – Кунлун
|
|
4:1
|
|
Avangard – Admiral
|
|
4:3
|
|
Dynamo Riga – Lokomotiv Y
|
|
3:2
|
|
2 Ноември, Петък
|
Metallurg Mg – Jokerit
|
|
3:2
|
|
Avtomobilist – Sochi
|
|
4:1
|
|
SKA – Amur
|
|
3:2
|
|
3 Ноември, Събота
|
Torpedo NN – Salavat Yulaev
|
|
3:1
|
|
Vityaz – Кунлун
|
|
1:2
|
|
Dynamo Mn – Barys
|
|
2:3
|
|
4 Ноември, Неделя
|
Traktor – Sochi
|
|
2:4
|
|
Metallurg Mg – Amur
|
|
3:0
|
|
CSKA Moscow – Jokerit
|
|
5:0
|
|
5 Ноември, Понеделник
|
Vityaz – Lokomotiv Y
|
|
4:3
|
|
Neftekhimik – Salavat Yulaev
|
|
2:3
|
|
Dynamo Moscow – Спартак Москва
|
|
1:2
|
|
CSKA Moscow – SKA
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Barys
|
|
1:2
|
|
6 Ноември, Вторник
|
Severstal – Jokerit
|
|
0:4
|
|
12 Ноември, Понеделник
|
Сибир – Barys
|
|
1:2
|
|
Severstal – Admiral
|
|
2:1
|
|
Dynamo Mn – Traktor
|
|
3:1
|
|
SKA – Avtomobilist
|
|
5:2
|
|
Спартак Москва – Metallurg Mg
|
|
4:5
|
|
13 Ноември, Вторник
|
Torpedo NN – CSKA Moscow
|
|
0:3
|
|
Neftekhimik – Dynamo Riga
|
|
3:4
|
|
Aq Bars – Slovan Bratislava
|
|
2:1
|
|
14 Ноември, Сряда
|
Сибир – Кунлун
|
|
2:4
|
|
Barys – Amur
|
|
5:6
|
|
Sochi – Lokomotiv Y
|
|
3:2
|
|
Dynamo Mn – Metallurg Mg
|
|
0:2
|
|
Vityaz – Traktor
|
|
3:4
|
|
SKA – Admiral
|
|
8:2
|
|
Avangard – Dynamo Moscow
|
|
0:4
|
|
15 Ноември, Четвъртък
|
Torpedo NN – Dynamo Riga
|
|
2:3
|
|
Neftekhimik – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
Aq Bars – CSKA Moscow
|
|
0:5
|
|
16 Ноември, Петък
|
Сибир – Amur
|
|
2:1
|
|
Barys – Dynamo Moscow
|
|
2:3
|
|
Salavat Yulaev – Admiral
|
|
3:1
|
|
Sochi – Severstal
|
|
2:0
|
|
Dynamo Mn – Avtomobilist
|
|
0:4
|
|
Vityaz – Metallurg Mg
|
|
1:4
|
|
SKA – Traktor
|
|
1:0
|
|
Спартак Москва – Lokomotiv Y
|
|
1:3
|
|
17 Ноември, Събота
|
Torpedo NN – Slovan Bratislava
|
|
4:1
|
|
Neftekhimik – CSKA Moscow
|
|
1:2
|
|
Aq Bars – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
18 Ноември, Неделя
|
Сибир – Dynamo Moscow
|
|
6:4
|
|
Barys – Salavat Yulaev
|
|
0:3
|
|
SKA – Metallurg Mg
|
|
2:1
|
|
Jokerit – Lokomotiv Y
|
|
4:3
|
|
19 Ноември, Понеделник
|
Amur – Dynamo Mn
|
|
3:4
|
|
Admiral – Спартак Москва
|
|
2:4
|
|
Torpedo NN – Avangard
|
|
2:4
|
|
Severstal – Sochi
|
|
4:5
|
|
CSKA Moscow – Slovan Bratislava
|
|
4:0
|
|
20 Ноември, Вторник
|
Сибир – Salavat Yulaev
|
|
1:0
|
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
|
2:6
|
|
Traktor – Aq Bars
|
|
0:3
|
|
21 Ноември, Сряда
|
Amur – Спартак Москва
|
|
1:0
|
|
Кунлун – Dynamo Mn
|
|
4:1
|
|
Jokerit – Avangard
|
|
7:4
|
|
Dynamo Riga – Vityaz
|
|
1:2
|
|
22 Ноември, Четвъртък
|
Metallurg Mg – Aq Bars
|
|
2:3
|
|
Traktor – Neftekhimik
|
|
3:2
|
|
Avtomobilist – Torpedo NN
|
|
1:3
|
|
Lokomotiv Y – Dynamo Moscow
|
|
2:0
|
|
23 Ноември, Петък
|
Admiral – Dynamo Mn
|
|
5:1
|
|
Кунлун – Спартак Москва
|
|
0:2
|
|
Jokerit – Barys
|
|
1:2
|
|
Slovan Bratislava – Vityaz
|
|
2:3
|
|
Dynamo Riga – Avangard
|
|
3:0
|
|
24 Ноември, Събота
|
Avtomobilist – Aq Bars
|
|
3:4
|
|
Traktor – Torpedo NN
|
|
3:5
|
|
Metallurg Mg – Neftekhimik
|
|
4:3
|
|
Severstal – Dynamo Moscow
|
|
1:2
|
|
25 Ноември, Неделя
|
Кунлун – Sochi
|
|
3:0
|
|
Slovan Bratislava – Avangard
|
|
1:4
|
|
Lokomotiv Y – Barys
|
|
5:3
|
|
Salavat Yulaev – Dynamo Mn
|
|
6:1
|
|
26 Ноември, Понеделник
|
CSKA Moscow – Vityaz
|
|
3:1
|
|
Dynamo Moscow – Jokerit
|
|
2:0
|
|
Metallurg Mg – Torpedo NN
|
|
5:4
|
|
Aq Bars – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Amur – Сибир
|
|
2:3
|
|
27 Ноември, Вторник
|
Admiral – Sochi
|
|
4:2
|
|
Salavat Yulaev – Avtomobilist
|
|
0:2
|
|
Severstal – Barys
|
|
3:5
|
|
28 Ноември, Сряда
|
Кунлун – Сибир
|
|
5:6
|
|
Neftekhimik – Lokomotiv Y
|
|
3:4
|
|
Aq Bars – Torpedo NN
|
|
5:1
|
|
Dynamo Moscow – Slovan Bratislava
|
|
3:0
|
|
Vityaz – SKA
|
|
0:6
|
|
Dynamo Riga – CSKA Moscow
|
|
0:5
|
|
29 Ноември, Четвъртък
|
Amur – Sochi
|
|
2:3
|
|
Salavat Yulaev – Metallurg Mg
|
|
0:4
|
|
Traktor – Admiral
|
|
2:1
|
|
Спартак Москва – Severstal
|
|
3:0
|
|
Avangard – Avtomobilist
|
|
3:0
|
|
30 Ноември, Петък
|
Aq Bars – Lokomotiv Y
|
|
5:3
|
|
1 Декември, Събота
|
Barys – Avtomobilist
|
|
2:7
|
|
Neftekhimik – Severstal
|
|
2:3
|
|
Traktor – Dynamo Riga
|
|
1:0
|
|
Torpedo NN – Dynamo Moscow
|
|
2:3
|
|
Спартак Москва – CSKA Moscow
|
|
3:4
|
|
2 Декември, Неделя
|
Vityaz – Dynamo Mn
|
|
3:4
|
|
Jokerit – Slovan Bratislava
|
|
3:0
|
|
3 Декември, Понеделник
|
Barys – Metallurg Mg
|
|
3:2
|
|
Сибир – Admiral
|
|
3:1
|
|
Aq Bars – Severstal
|
|
4:2
|
|
Lokomotiv Y – Кунлун
|
|
2:1
|
|
Dynamo Moscow – Amur
|
|
3:2
|
|
4 Декември, Вторник
|
Dynamo Mn – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
SKA – Torpedo NN
|
|
6:0
|
|
Avangard – Traktor
|
|
2:3
|
|
5 Декември, Сряда
|
Сибир – Metallurg Mg
|
|
1:0
|
|
Lokomotiv Y – Amur
|
|
3:0
|
|
Dynamo Moscow – Кунлун
|
|
4:3
|
|
Sochi – Dynamo Riga
|
|
3:2
|
|
Спартак Москва – Jokerit
|
|
5:1
|
|
Slovan Bratislava – Salavat Yulaev
|
|
2:5
|
|
6 Декември, Четвъртък
|
Dynamo Mn – Torpedo NN
|
|
3:6
|
|
SKA – Aq Bars
|
|
5:1
|
|
CSKA Moscow – Avangard
|
|
3:2
|
|
7 Декември, Петък
|
Avtomobilist – Amur
|
|
5:4
|
|
Lokomotiv Y – Jokerit
|
|
0:3
|
|
Severstal – Кунлун
|
|
2:1
|
|
Dynamo Riga – Salavat Yulaev
|
|
2:4
|
|
8 Декември, Събота
|
Admiral – Barys
|
|
1:3
|
|
Сибир – Traktor
|
|
1:2
|
|
Metallurg Mg – Спартак Москва
|
|
7:3
|
|
Sochi – Avangard
|
|
3:2
|
|
Vityaz – Dynamo Moscow
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Neftekhimik
|
|
5:3
|
|
Slovan Bratislava – Aq Bars
|
|
1:2
|
|
9 Декември, Неделя
|
Avtomobilist – Кунлун
|
|
5:3
|
|
CSKA Moscow – Salavat Yulaev
|
|
3:0
|
|
10 Декември, Понеделник
|
Amur – Barys
|
|
2:1
|
|
Sochi – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Dynamo Mn – Vityaz
|
|
0:1
|
|
Torpedo NN – Lokomotiv Y
|
|
4:2
|
|
Dynamo Riga – Aq Bars
|
|
1:3
|
|
11 Декември, Вторник
|
Jokerit – Salavat Yulaev
|
|
2:3
|
|
Dynamo Moscow – Severstal
|
|
3:1
|
|
12 Декември, Сряда
|
Кунлун – Barys
|
|
1:4
|
|
Slovan Bratislava – Dynamo Riga
|
|
3:4
|
|
17 Декември, Понеделник
|
Кунлун – Amur
|
|
3:1
|
|
Aq Bars – Avtomobilist
|
|
3:1
|
|
18 Декември, Вторник
|
Admiral – Dynamo Moscow
|
|
1:2
|
|
Barys – Severstal
|
|
3:0
|
|
Сибир – Lokomotiv Y
|
|
4:2
|
|
Sochi – Salavat Yulaev
|
|
5:2
|
|
Dynamo Mn – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
Vityaz – CSKA Moscow
|
|
2:0
|
|
SKA – Slovan Bratislava
|
|
4:1
|
|
19 Декември, Сряда
|
Torpedo NN – Traktor
|
|
2:3
|
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
|
1:2
|
|
Aq Bars – Metallurg Mg
|
|
3:4
|
|
20 Декември, Четвъртък
|
Кунлун – Dynamo Moscow
|
|
2:3
|
|
Jokerit – CSKA Moscow
|
|
4:1
|
|
Barys – Lokomotiv Y
|
|
1:2
|
|
Dynamo Mn – Slovan Bratislava
|
|
2:1
|
|
SKA – Dynamo Riga
|
|
2:3
|
|
Avangard – Severstal
|
|
7:3
|
|
Спартак Москва – Salavat Yulaev
|
|
2:1
|
|
21 Декември, Петък
|
Torpedo NN – Avtomobilist
|
|
1:5
|
|
Neftekhimik – Metallurg Mg
|
|
2:4
|
|
Aq Bars – Traktor
|
|
5:3
|
|
22 Декември, Събота
|
Amur – Dynamo Moscow
|
|
0:2
|
|
Salavat Yulaev – Severstal
|
|
3:2
|
|
Avangard – Lokomotiv Y
|
|
0:2
|
|
Спартак Москва – Sochi
|
|
3:2
|
|
23 Декември, Неделя
|
Кунлун – Vityaz
|
|
1:3
|
|
Avtomobilist – Traktor
|
|
3:2
|
|
Slovan Bratislava – Metallurg Mg
|
|
1:4
|
|
24 Декември, Понеделник
|
Salavat Yulaev – Lokomotiv Y
|
|
3:4
|
|
Dynamo Mn – Aq Bars
|
|
3:2
|
|
Avangard – Сибир
|
|
3:1
|
|
CSKA Moscow – Neftekhimik
|
|
4:3
|
|
Sochi – Torpedo NN
|
|
5:2
|
|
25 Декември, Вторник
|
Amur – Vityaz
|
|
2:1
|
|
Кунлун – SKA
|
|
3:5
|
|
26 Декември, Сряда
|
Traktor – Dynamo Mn
|
|
2:1
|
|
Avtomobilist – Avangard
|
|
3:2
|
|
Dynamo Riga – Neftekhimik
|
|
2:0
|
|
Slovan Bratislava – Torpedo NN
|
|
5:4
|
|
Severstal – Спартак Москва
|
|
4:2
|
|
Jokerit – Dynamo Moscow
|
|
3:4
|
|
Sochi – Aq Bars
|
|
3:1
|
|
27 Декември, Четвъртък
|
Admiral – Vityaz
|
|
4:2
|
|
Amur – SKA
|
|
0:2
|
|
28 Декември, Петък
|
Salavat Yulaev – Кунлун
|
|
5:0
|
|
Avtomobilist – Dynamo Mn
|
|
2:1
|
|
Lokomotiv Y – Спартак Москва
|
|
3:1
|
|
CSKA Moscow – Aq Bars
|
|
4:2
|
|
Sochi – Jokerit
|
|
3:4
|
|
Slovan Bratislava – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Dynamo Riga – Torpedo NN
|
|
2:3
|
|
29 Декември, Събота
|
Admiral – SKA
|
|
2:3
|
|
30 Декември, Неделя
|
Traktor – Кунлун
|
|
0:2
|
|
Sochi – Спартак Москва
|
|
1:2
|
|
CSKA Moscow – Torpedo NN
|
|
2:1
|
|
3 Януари, Четвъртък
|
Кунлун – Admiral
|
|
2:3
|
|
Спартак Москва – Barys
|
|
2:3
|
|
Aq Bars – Avangard
|
|
4:3
|
|
Jokerit – Сибир
|
|
4:1
|
|
4 Януари, Петък
|
Traktor – Amur
|
|
3:0
|
|
Severstal – Slovan Bratislava
|
|
2:0
|
|
Lokomotiv Y – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
Dynamo Moscow – Avtomobilist
|
|
2:0
|
|
Dynamo Mn – SKA
|
|
0:2
|
|
5 Януари, Събота
|
Jokerit – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
Sochi – Barys
|
|
0:3
|
|
Спартак Москва – Сибир
|
|
7:0
|
|
Neftekhimik – Avangard
|
|
1:2
|
|
6 Януари, Неделя
|
Salavat Yulaev – Amur
|
|
6:1
|
|
Dynamo Moscow – Dynamo Riga
|
|
1:1
|
|
Lokomotiv Y – Slovan Bratislava
|
|
1:0
|
|
Dynamo Mn – CSKA Moscow
|
|
1:2
|
|
7 Януари, Понеделник
|
Metallurg Mg – Admiral
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – Torpedo NN
|
|
3:3
|
|
Sochi – Сибир
|
|
5:3
|
|
Спартак Москва – Avangard
|
|
0:4
|
|
Vityaz – Aq Bars
|
|
2:1
|
|
8 Януари, Вторник
|
Avtomobilist – SKA
|
|
0:6
|
|
Lokomotiv Y – CSKA Moscow
|
|
1:0
|
|
Severstal – Dynamo Riga
|
|
2:2
|
|
9 Януари, Сряда
|
Спартак Москва – Neftekhimik
|
|
2:2
|
|
10 Януари, Четвъртък
|
Admiral – Amur
|
|
3:1
|
|
Barys – Кунлун
|
|
1:3
|
|
Salavat Yulaev – Dynamo Riga
|
|
3:2
|
|
11 Януари, Петък
|
Avangard – Jokerit
|
|
- : -
|
|
Сибир – Severstal
|
|
4:5
|
|
Salavat Yulaev – Sochi
|
|
4:4
|
|
Metallurg Mg – Dynamo Mn
|
|
4:3
|
|
Aq Bars – Dynamo Moscow
|
|
2:3
|
|
CSKA Moscow – Traktor
|
|
6:0
|
|
13 Януари, Неделя
|
Amur – Severstal
|
|
2:2
|
|
Admiral – Lokomotiv Y
|
|
2:4
|
|
Кунлун – Jokerit
|
|
3:5
|
|
Barys – Sochi
|
|
2:2
|
|
Avangard – Спартак Москва
|
|
3:1
|
|
CSKA Moscow – Dynamo Mn
|
|
3:0
|
|
SKA – Vityaz
|
|
3:1
|
|
Dynamo Riga – Traktor
|
|
1:2
|
|
Slovan Bratislava – Avtomobilist
|
|
3:6
|
|
15 Януари, Вторник
|
Admiral – Jokerit
|
|
4:1
|
|
Amur – Lokomotiv Y
|
|
0:2
|
|
Кунлун – Severstal
|
|
1:4
|
|
Сибир – Sochi
|
|
5:4
|
|
Barys – Спартак Москва
|
|
4:5
|
|
Avangard – Salavat Yulaev
|
|
4:4
|
|
CSKA Moscow – Metallurg Mg
|
|
3:0
|
|
SKA – Neftekhimik
|
|
2:2
|
|
Dynamo Riga – Avtomobilist
|
|
1:2
|
|
Slovan Bratislava – Traktor
|
|
0:2
|
|
17 Януари, Четвъртък
|
Admiral – Severstal
|
|
2:4
|
|
Amur – Jokerit
|
|
4:4
|
|
Кунлун – Lokomotiv Y
|
|
1:5
|
|
Сибир – Спартак Москва
|
|
2:2
|
|
Avangard – Sochi
|
|
1:2
|
|
CSKA Moscow – Avtomobilist
|
|
1:0
|
|
Dynamo Riga – Metallurg Mg
|
|
|
|
21 Януари, Понеделник
|
Jokerit – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
Спартак Москва – Torpedo NN
|
|
6:1
|
|
22 Януари, Вторник
|
Admiral – Avangard
|
|
4:1
|
|
Кунлун – Salavat Yulaev
|
|
2:2
|
|
Metallurg Mg – Barys
|
|
1:3
|
|
SKA – Dynamo Mn
|
|
5:1
|
|
Dynamo Riga – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
23 Януари, Сряда
|
Vityaz – Torpedo NN
|
|
0:6
|
|
Jokerit – Aq Bars
|
|
2:3
|
|
24 Януари, Четвъртък
|
Admiral – Сибир
|
|
4:2
|
|
Amur – Avangard
|
|
0:3
|
|
SKA – Barys
|
|
2:2
|
|
Dynamo Riga – Dynamo Mn
|
|
2:2
|
|
26 Януари, Събота
|
Amur – Salavat Yulaev
|
|
3:0
|
|
Кунлун – Avangard
|
|
3:6
|
|
CSKA Moscow – Barys
|
|
2:5
|
|
Slovan Bratislava – Dynamo Mn
|
|
2:4
|
|
29 Януари, Вторник
|
Salavat Yulaev – Jokerit
|
|
1:4
|
|
Metallurg Mg – SKA
|
|
1:3
|
|
30 Януари, Сряда
|
Traktor – Vityaz
|
|
2:3
|
|
Severstal – Lokomotiv Y
|
|
2:4
|
|
31 Януари, Четвъртък
|
Avangard – Vityaz
|
|
- : -
|
|
Amur – Кунлун
|
|
2:2
|
|
Сибир – Jokerit
|
|
3:3
|
|
Barys – SKA
|
|
2:3
|
|
Dynamo Moscow – Metallurg Mg
|
|
4:2
|
|
Dynamo Mn – Admiral
|
|
2:2
|
|
2 Февруари, Събота
|
Сибир – SKA
|
|
1:0
|
|
Avtomobilist – Vityaz
|
|
1:1
|
|
Barys – Jokerit
|
|
8:2
|
|
Severstal – CSKA Moscow
|
|
0:4
|
|
Dynamo Moscow – Admiral
|
|
0:3
|
|
Спартак Москва – Aq Bars
|
|
3:5
|
|
4 Февруари, Понеделник
|
Avangard – SKA
|
|
2:0
|
|
Severstal – Amur
|
|
5:0
|
|
Traktor – Jokerit
|
|
0:1
|
|
Vityaz – Admiral
|
|
0:4
|
|
13 Февруари, Сряда
|
Metallurg Mg – Vityaz
|
|
4:1
|
|
14 Февруари, Четвъртък
|
Admiral – Salavat Yulaev
|
|
3:0
|
|
Neftekhimik – Сибир
|
|
4:4
|
|
15 Февруари, Петък
|
Dynamo Moscow – Sochi
|
|
2:2
|
|
16 Февруари, Събота
|
Torpedo NN – Сибир
|
|
5:3
|
|
18 Февруари, Понеделник
|
Dynamo Moscow – Traktor
|
|
0:1
|
|
20 Февруари, Сряда
|
Neftekhimik – SKA
|
|
0:4
|
|
22 Февруари, Петък
|
Traktor – SKA
|
|
1:3
|
|
CSKA Moscow – Dynamo Riga
|
|
3:0
|
|
Vityaz – Avtomobilist
|
|
1:5
|
|