kolo 1
|
20 Jul, Petak
|
NoSta – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Orenburg – Volga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
Syzran-2003 – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Oktan – Tjumenj
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 2
|
23 Jul, Ponedeljak
|
Orenburg – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Spartak-YO – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
Akademiya – Gornyak Uchaly
|
|
1:0
|
|
Dynamo Kirov – Tjumenj
|
|
0:0
|
|
Rubin II – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Volga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
|
kolo 3
|
1 Avgust, Sreda
|
Zenit-Izhevsk – Oktan
|
|
3:0
|
|
Chelyabinsk – Akademiya
|
|
2:1
|
|
Tjumenj – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Spartak-YO
|
|
4:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 4
|
4 Avgust, Subota
|
Zenit-Izhevsk – Dynamo Kirov
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tjumenj – Akademiya
|
|
4:0
|
|
Lada Tl – Spartak-YO
|
|
5:3
|
|
Volga Ulyanovsk – Rubin II
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Oktan
|
|
2:0
|
|
NoSta – Orenburg
|
|
1:2
|
|
|
kolo 5
|
13 Avgust, Ponedeljak
|
Spartak-YO – Orenburg
|
|
0:1
|
|
Syzran-2003 – Zenit-Izhevsk
|
|
2:2
|
|
Oktan – Lada Tl
|
|
1:0
|
|
Akademiya – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Volga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Rubin II – NoSta
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Tjumenj
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 6
|
16 Avgust, Četvrtak
|
Spartak-YO – NoSta
|
|
3:1
|
|
Syzran-2003 – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Oktan – Volga Ulyanovsk
|
|
0:1
|
|
Akademiya – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
Dynamo Kirov – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Orenburg
|
|
0:2
|
|
Gornyak Uchaly – Chelyabinsk
|
|
0:4
|
|
|
kolo 7
|
23 Avgust, Četvrtak
|
Orenburg – Dynamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Akademiya
|
|
5:0
|
|
NoSta – Oktan
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 8
|
26 Avgust, Nedelja
|
Orenburg – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tjumenj – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – Akademiya
|
|
0:0
|
|
Rubin II – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Gornyak Uchaly
|
|
2:1
|
|
NoSta – Dynamo Kirov
|
|
0:1
|
|
|
kolo 9
|
4 Septembar, Utorak
|
Syzran-2003 – NoSta
|
|
1:1
|
|
Oktan – Rubin II
|
|
1:2
|
|
Chelyabinsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:1
|
|
Akademiya – Orenburg
|
|
2:2
|
|
Dynamo Kirov – Spartak-YO
|
|
0:0
|
|
Tjumenj – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Gornyak Uchaly – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 10
|
7 Septembar, Petak
|
Syzran-2003 – Orenburg
|
|
0:0
|
|
Oktan – Spartak-YO
|
|
1:1
|
|
Chelyabinsk – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Akademiya – NoSta
|
|
0:0
|
|
Dynamo Kirov – Rubin II
|
|
0:0
|
|
Tjumenj – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
kolo 11
|
15 Septembar, Subota
|
Spartak-YO – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Lada Tl – Tjumenj
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Chelyabinsk
|
|
0:0
|
|
NoSta – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 12
|
18 Septembar, Utorak
|
Orenburg – Gornyak Uchaly
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Syzran-2003
|
|
0:4
|
|
Zenit-Izhevsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Oktan – Dynamo Kirov
|
|
0:2
|
|
Lada Tl – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Akademiya
|
|
1:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Tjumenj
|
|
1:1
|
|
|
kolo 13
|
27 Septembar, Četvrtak
|
Syzran-2003 – Oktan
|
|
2:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Lada Tl
|
|
2:3
|
|
Akademiya – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – Rubin II
|
|
0:2
|
|
3 Oktobar, Sreda
|
Chelyabinsk – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Tjumenj – NoSta
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 14
|
30 Septembar, Nedelja
|
Syzran-2003 – Dynamo Kirov
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Volga Ulyanovsk
|
|
2:1
|
|
Chelyabinsk – NoSta
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Oktan
|
|
5:0
|
|
Tjumenj – Orenburg
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Lada Tl
|
|
0:1
|
|
|
kolo 15
|
7 Oktobar, Nedelja
|
Orenburg – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Spartak-YO – Chelyabinsk
|
|
1:2
|
|
Oktan – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Rubin II – Tjumenj
|
|
0:2
|
|
NoSta – Zenit-Izhevsk
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 16
|
10 Oktobar, Sreda
|
Orenburg – Zenit-Izhevsk
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Tjumenj
|
|
1:4
|
|
Syzran-2003 – Akademiya
|
|
2:2
|
|
Dynamo Kirov – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – Volga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Rubin II – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:0
|
|
|
kolo 17
|
16 Oktobar, Utorak
|
Zenit-Izhevsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Chelyabinsk – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tjumenj – Oktan
|
|
1:0
|
|
Lada Tl – NoSta
|
|
2:0
|
|
Gornyak Uchaly – Syzran-2003
|
|
1:2
|
|
Volga Ulyanovsk – Orenburg
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 18
|
19 Oktobar, Petak
|
Zenit-Izhevsk – Spartak-YO
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Oktan
|
|
3:2
|
|
Tjumenj – Dynamo Kirov
|
|
2:0
|
|
Lada Tl – Orenburg
|
|
2:5
|
|
Gornyak Uchaly – Akademiya
|
|
1:0
|
|
Volga Ulyanovsk – NoSta
|
|
0:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Rubin II
|
|
0:0
|
|
|
kolo 19
|
23 Oktobar, Utorak
|
Akademiya – Chelyabinsk
|
|
1:0
|
|
Syzran-2003 – Tjumenj
|
|
1:1
|
|
25 Oktobar, Četvrtak
|
Spartak-YO – Volga Ulyanovsk
|
|
1:3
|
|
Oktan – Zenit-Izhevsk
|
|
2:1
|
|
Dynamo Kirov – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Rubin II – Lada Tl
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 20
|
25 Oktobar, Četvrtak
|
Orenburg – NoSta
|
|
1:0
|
|
26 Oktobar, Petak
|
Akademiya – Tjumenj
|
|
0:3
|
|
Syzran-2003 – Chelyabinsk
|
|
0:1
|
|
28 Oktobar, Nedelja
|
Spartak-YO – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
Oktan – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:2
|
|
Dynamo Kirov – Zenit-Izhevsk
|
|
1:1
|
|
Rubin II – Volga Ulyanovsk
|
|
0:4
|
|
|
kolo 21
|
17 April, Sreda
|
Orenburg – Spartak-YO
|
|
3:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Syzran-2003
|
|
1:1
|
|
Tjumenj – Gornyak Uchaly
|
|
4:1
|
|
Lada Tl – Oktan
|
|
0:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Akademiya
|
|
3:0
|
|
NoSta – Rubin II
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 22
|
20 April, Subota
|
NoSta – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Syzran-2003
|
|
2:1
|
|
Volga Ulyanovsk – Oktan
|
|
0:2
|
|
Orenburg – Rubin II
|
|
3:2
|
|
Chelyabinsk – Gornyak Uchaly
|
|
0:0
|
|
Zenit-Izhevsk – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
kolo 23
|
20 April, Subota
|
Lada Tl – Dynamo Kirov
|
|
0:0
|
|
26 April, Petak
|
Syzran-2003 – Lada Tl
|
|
0:0
|
|
Oktan – NoSta
|
|
0:0
|
|
Akademiya – Volga Ulyanovsk
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – Orenburg
|
|
1:2
|
|
Gornyak Uchaly – Zenit-Izhevsk
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 24
|
29 April, Ponedeljak
|
Spartak-YO – Rubin II
|
|
0:2
|
|
Syzran-2003 – Volga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
Oktan – Orenburg
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Tjumenj
|
|
1:2
|
|
Akademiya – Lada Tl
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – NoSta
|
|
0:0
|
|
Gornyak Uchaly – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
|
kolo 25
|
5 Maj, Nedelja
|
Orenburg – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Spartak-YO – Dynamo Kirov
|
|
2:2
|
|
Zenit-Izhevsk – Tjumenj
|
|
1:4
|
|
Lada Tl – Gornyak Uchaly
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Oktan
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Chelyabinsk
|
|
1:1
|
|
NoSta – Syzran-2003
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 26
|
8 Maj, Sreda
|
Orenburg – Syzran-2003
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Oktan
|
|
3:5
|
|
Zenit-Izhevsk – Chelyabinsk
|
|
2:1
|
|
Rubin II – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Gornyak Uchaly
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Tjumenj
|
|
1:2
|
|
NoSta – Akademiya
|
|
3:0
|
|
|
kolo 27
|
14 Maj, Utorak
|
Syzran-2003 – Rubin II
|
|
1:0
|
|
Chelyabinsk – Volga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Akademiya – Spartak-YO
|
|
0:3
|
|
Tjumenj – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Gornyak Uchaly – Orenburg
|
|
0:4
|
|
|
|
kolo 28
|
17 Maj, Petak
|
Syzran-2003 – Spartak-YO
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Lada Tl
|
|
4:1
|
|
Akademiya – Rubin II
|
|
0:3
|
|
Dynamo Kirov – Oktan
|
|
1:0
|
|
Tjumenj – Volga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Gornyak Uchaly – NoSta
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Zenit-Izhevsk
|
|
0:1
|
|
|
kolo 29
|
23 Maj, Četvrtak
|
Orenburg – Chelyabinsk
|
|
2:0
|
|
Oktan – Syzran-2003
|
|
0:2
|
|
Dynamo Kirov – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Lada Tl – Zenit-Izhevsk
|
|
3:1
|
|
Rubin II – Gornyak Uchaly
|
|
2:2
|
|
Volga Ulyanovsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
NoSta – Tjumenj
|
|
0:3
|
|
|
|
kolo 30
|
26 Maj, Nedelja
|
Orenburg – Tjumenj
|
|
1:0
|
|
Spartak-YO – Gornyak Uchaly
|
|
0:1
|
|
Oktan – Akademiya
|
|
3:0
|
|
Dynamo Kirov – Syzran-2003
|
|
0:1
|
|
Lada Tl – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Volga Ulyanovsk – Zenit-Izhevsk
|
|
1:0
|
|
NoSta – Chelyabinsk
|
|
0:2
|
|
|
kolo 31
|
1 Jun, Subota
|
KamAZ Nab Chelny – Orenburg
|
|
0:1
|
|
Zenit-Izhevsk – NoSta
|
|
4:0
|
|
Gornyak Uchaly – Oktan
|
|
4:1
|
|
Tjumenj – Rubin II
|
|
2:0
|
|
Chelyabinsk – Spartak-YO
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 32
|
1 Jun, Subota
|
Volga Ulyanovsk – Lada Tl
|
|
0:2
|
|
4 Jun, Utorak
|
KamAZ Nab Chelny – NoSta
|
|
2:3
|
|
Gornyak Uchaly – Dynamo Kirov
|
|
1:0
|
|
Tjumenj – Spartak-YO
|
|
5:1
|
|
Akademiya – Syzran-2003
|
|
0:3
|
|
Chelyabinsk – Rubin II
|
|
4:1
|
|
Zenit-Izhevsk – Orenburg
|
|
1:1
|
|
|